i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Co to znaczy? - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Pytania i problemy (https://i-sen.pl/Forum-Pytania-i-problemy--15)
+--- Wątek: Co to znaczy? (/Temat-Co-to-znaczy--3879)

Strony: 1 2


Co to znaczy? - Sh1r0 - 08-01-2018

Witam ostatnio miewam dziwne sny ,możliwe że to jest jakaś próba sprawdzenia mnie.Kilka razy nieświadomie byłam w astralu , a mój chłopak jest panem astralnym.Pierwszy sen wyglądał mianowicie: Ugotowałam obiad z piersią kurczaka(sos), po którym babcia mojego chłopaka wymiotowała, a widzący to wujo też zwymiotował.Poszłam spać i obudziłam się sama w domu.Poszłam do pokoju babci szukając frytek, zobaczyłam na parapecie miskę z wymiocinami(co jest niemożliwe bo wymiotowali na podłogę).Znalazłam to czego szukałam i już miałam włączyć tv ale zobaczyłam palące się światło i uchylone drzwi od mojego pokoju(w którym niedawno było przemeblowanie, w śnie było zaś ustawienie stare).Podeszłam i zobaczyłam moją mamę klęczącą przy łóżku , miała ręce złożone do pacierza .Zauważyła mnie i podbiegłą do mnie, złapała za gardło i trzymała w górze , zamiast oczu miała same białka.No i tu zaczyna się zabawa w śnie czułam strach ale jednocześnie byłam realnie świadoma że to sen i mówiłam sobie ciągle "to tylko sen nie boję się ciebie", czułam ogromną siłę i strach, postanowiłam wsadzić jej palce w oczy.Spowodowałam u niej odruch wymiotny. Dziś zaś z chłopakiem wieczorem rozmawialiśmy o tym śnie i o duchach, stwierdził że to mogła być jakaś próba strachu.Rozmawialiśmy o wampiryźmie i innych chorobach nadnaturalnych.Co mogło wywołać drugi sen: Obudziłam się ale nie w moim domu, wszystko miało odcienie zieleni i było zabytkowe, ciężkie łóżko przypominające łóżko szpitalne za czasów zaborów i wielkie lustro pozłacane.Nagle pojawiła się dziwna dziewczyna w krótkich chłopięcych włosach(białych), zaczęła się do mnie dobierać ale nie było zbliżenia nagle była scena gdzie ja siedze na niej okrakiem a ona zagryza wargi i potem siedzimy już normalnie, pokazała mi jakąś książkę i w małym lustterku nad biurkiem pojawiło się coś dziwnego czego nie umiem opisać.Jej oczy robiły się często białe i źrenice się powiększały.Lustro stojące na przeciwko łóżka nie ukazywało naszego odbicia.Rozmawiałyśmy nie wiem o czym nawet i nagle ona patrzyła za mnie i znów rozszerzyła źrenice zobaczyłam wysuniętą szufladę ze ściany, wsunęłam ją , ona znów się wysunęła, siłowałam się z nią.Nagle się obudziłam otwierając szybko oczy.
Dodam jeszcze ,że w ostatnim czasie często interesowałam się opętaniami i egzorcyzmami ale przez ostatnie dwa tygodnie przestałam.Często czuję też czyjąś obecność.


RE: Co to znaczy? - Isabela - 08-01-2018

Mamy na forum dobrego psychiatrę, może on pomoże.


RE: Co to znaczy? - wampia - 08-01-2018

Na fabułę snów widocznie wpłynęło to, co czytałaś ostatnio o egzorcyzmie i opetaniach. Według mnie to właśnie stąd wziął się motyw białych oczu Twojej mamy i dziewczyny oraz tego, że szuflada sama się otwierała. Po prostu nakręciłaś się tym co czytałaś. Egzorcyzmy to temat na tyle niepokojący, ale i intrygujący, że treść mogła w dużym stopniu wpłynąć na umysł. Zaś co do samego uświadomienia się, to wygląda mi to bardziej na sen o LD (nie zrobiłaś żadnego TR, prawda?), stąd nadal czułaś strach, mimo iż teoretycznie wiedziałaś, że to sen. Więc podsumowując, nie widzę tu jakiegoś szczególnego przekazu i sądzę, że ostatnio czytana przez Ciebie literatura i rozmowy z chłopakiem są powodem tego typu snów, nic więcej.


RE: Co to znaczy? - Sh1r0 - 08-01-2018

(08-01-2018, 13:17 )Jasiri napisał(a): Również myślę że to próba. W tej sytuacji widzę tylko jedno rozwiązanie. Powinnaś pójść do dobrego egzorcysty gdyż wszystko wskazuje na to że jakiś demon próbuje Cię opętać. Nie zwlekaj, najlepiej jak wybierzesz się jeszcze dziś zanim nie będzie za późno.
A tak nawiasem mówiąc fajny obrazek :)

Dodam jeszcze ,że mam duży niepokój co do łazienki gdy myję głowę i do jednego kąta w pokoju.Ostatnio zastawiłam ten kąt szafą i niepokój przeniósł się na drzwi obok kąta.Opętanie jednak nie wchodzi w grę bo ostatnio dużo się modlę i nie wykonywałam żadnych rytuałów ani wywołań.


RE: Co to znaczy? - PYTKA - 08-01-2018

Wbrew pozorom to osoby głęboko wierzące są najczęściej opętane :D Ja bym wcale opętań nie łączył z religią. Sama się nakręcasz i wszędzie widzisz jakieś duchy i demony... Przestań o tym mysleć i zobacz co się stanie!


RE: Co to znaczy? - incestus - 08-01-2018

Powinnaś zmienić chłopaka...

Szczerze mówiąc, to masz objawy konkretnego zaburzenia psychicznego z tym umiejscowionym niepokojem i odczuciem obecności. Opętanie rzadziej daje takie doznania. Polecam zgłosić się do lekarza i wykluczyć przyczynę neurologiczną.


RE: Co to znaczy? - Jasiri - 08-01-2018

Wy tak na serio odpowiadacie? Przecież widać że to zwykła kmina :P


RE: Co to znaczy? - wampia - 08-01-2018

(08-01-2018, 21:58 )Jasiri napisał(a): Wy tak na serio odpowiadacie? Przecież widać że to zwykła kmina :P

A czemu Ty usunęłaś swoją odpowiedź, gdzie pisałaś żeby poszła do egzorcysty?


RE: Co to znaczy? - incestus - 08-01-2018

Tak naprawdę to też dobra rada, egzorcyści są wszechstronniej wykształceni niż księża. Potrafią rozpoznać problem i odesłać do lekarza.


RE: Co to znaczy? - Jasiri - 08-01-2018

Lubię żartować więc pociągnęłam w formie żartu. Usunęłam bo zaczęła za bardzo prowokować.
A na przyszłość żeby coś nie wyszło halo to uprzedzam że jestem ateistką tyle że idę innym nurtem niż większość ateistów.