i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Soundtrack - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (https://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Pytania i dyskusje (https://i-sen.pl/Forum-Pytania-i-dyskusje--37)
+--- Wątek: Soundtrack (/Temat-Soundtrack--3871)Soundtrack - Tajwan - 03-01-2018

Witam serdecznie moi mili ::D chciałem się zapytać czy istnieją może jakieś soundtrack do wyciszenia wyluzowanie się przed snem czy ich stosowanie w ogolę pomaga w śnieniu? A może taki soundtrack  tylko przeszkadza bo w sumie dostarcza nam bodźców zewnętrznych ;D

Mi ostatnio po głowie chodzi ten kawałem i moim skromnym zdaniem coś w nim jest :D

RE: Soundtrack - Lapis - 03-01-2018
Witam.
Na  youtube  jest  duży  wybór. Z testowanych polecam  pliki  muzyczne wyżej. Pierwszy ma mało wyświetleń  ale tylko  podczas słuchania  tego pliku udało się zasnąć ze słuchawkami na uszach. Jonn Serrie - Celestial Meditation.
Najlepiej pobrać ten plik na dysk  bo może być skasowany to  Hemi-Sync. Pózniej pliki można skopiować np do telefonu i słuchać ale oczywiście w lóżku .Nie np   w czasie prowadzenia samochodu lub jazdy na rowerze  lub w czasie spaceru może dojść do wypadku.


RE: Soundtrack - Solnik - 03-01-2018

Co masz na myśli "pomagają w śnieniu"? Jeśli chodzi o zasypianie to zależy od jednostki, ale na ogół tak. Muzyka jaka Ciebie relaksuje to już Twój wybór :)


RE: Soundtrack - Nalewa - 03-01-2018

Ja sobie podczas zasypiania odtwarzam w wyobraźni ulubionne utwory klasyczne bądź nightcorowe i wraz z pogłębianiem się snu, słyszę je coraz wyraźniej i realniej. Pomaga to się uspokoić oraz zrelaksować przed snem i nie myśleć o zbędnych rzeczach.

Jeżeli chcesz jakieś dzwięki pomagające w śnieniu, to Adam Bytof wypuścił pełno takich pomocniczych nagrań. Ewentualnie możesz pobawić się nagraniami binauralnymi, ale to przyjemne raczej nie jest, tylko buczenie, które ma niby synchronizować nasze półkule mózgowe, podobno placebo, sam nie probowałem nagrań na LD ale te od narkotycznych faz lekko działały (i-Doser). W ostateczności Hemi-Synci od Monroe


RE: Soundtrack - Tajwan - 03-01-2018

Dziękuje wszystkim za udzielenie odpowiedzi w wolnej chwili przesłucham kawałków i dam znać o efektach ;3


RE: Soundtrack - Neurocosmic - 03-01-2018

Posłuchaj Abstrakcyjnych Snów :D