i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Sen o wojnie, sen o krowach. - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (https://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Analiza snów (https://i-sen.pl/Forum-Analiza-snow--54)
+--- Wątek: Sen o wojnie, sen o krowach. (/Temat-Sen-o-wojnie-sen-o-krowach--3498)

Sen o wojnie, sen o krowach. - Nikolaa - 10-12-2016

Hej wszystkim!:)
Chciałabym z Wami podzielić się moimi snami, jednocześnie prosić o pomoc w ich interpretacji.
Więc do rzeczy...
Pierwszy sen. Wojna.
To był bardzo krótki sen.. Sen o tym, że byłam mężczyzną-żołnierzem, byłam na wojnie zostałam postrzelona i umarłam. Nic by mnie w tym śnie nie zdziwiło jak fakt że byłam po prostu płci męskiej.
Kolejny sen. Wojna.
Śniło mi się, że wiedziałam że będzie wojna..Nie wiem skąd, po prostu czułam to. Wyglądałam przez okno od siebie z mieszkania, zauważyłam że dwie kobiety, wchodzą po drabince z boku bloku (na przeciwko). Wiedziałam że chcą zobaczyć jak daleko są wojska rosyjskie. Niestety, wojska nadeszły w momencie kiedy były w połowie drogi na blok, zostały zastrzelone. Widziałam jak wkraczają już na 'teren' osiedla, latały helikoptery, widziałam jak nadjechał czołg. Żołnierze zaczęli wchodzić do bloków. Okazało się że mam broń, był to pistolet...trochę większy może. Chciałam zabić moją rodzinę, ponieważ nie  chciałam pozwolić aby Ci rosjanie ich 'torturowali'. Po chwili znalazłam się w samochodzie, był tam tata i siostra, nie wiem co się stało z babcią, a mama była w pracy. Chcieliśmy uciec, po drodze miałam zadzwonić do mamy jednak tego nie zrobiłam bo czułam że mogli już ją zabić... Znaleźliśmy się przed torami, przed nami było jeszcze jedno auto, myśleliśmy że już prawie udało się uciec aż tu nagle został rzucony granat/bomba która nam ten przejazd uniemożliwiła.. Później był jakiś chaos, może panika i sen się skończył. Najważniejszą część snu wydaje mi się być jego I część...
Sen o martwych krowach.
Dziś śniły mi się martwe krowy. Tak po prostu. Były poukładane na dużym tirze. Później ktoś zmielił jedną wraz z rogami, jednak tym się chyba aż tak mocno nie przejęłam.

RE: Sen o wojnie, sen o krowach. - incestus - 10-12-2016

Motyw wojny jest raczej jasny nawet na świadomym poziomie, te sny po prostu wynikały z twojego niepokoju o faktyczny wybuch wojny. Sen o krowach wynikał pewnie z jakiegoś prostego skojarzenia, np mogłaś dzień wcześniej mieć jakąś refleksję o wegetarianiźmie, islamie czy McDonaldzie itp :)

RE: Sen o wojnie, sen o krowach. - Nikolaa - 10-12-2016

Jeśli chodzi o wojnę to bardzo możliwe... Ostatnimi czasy dużo myślę o wojnie, o tym że historia może się powtórzyć. Za nic w świecie nie pozwoliłabym żeby moim bliskim stała się krzywda, poprzez jakieś tam "torturowanie". Ten temat to temat rzeka... Mogłabym opowiadać przeżycia moich bliskich którzy żyli w okresie II wojny światowej w nieskończoność.
Natomiast jeśli chodzi o te krowy, to sen taki miałam po raz pierwszy, od małego raczej pamiętam sny, nigdy w życiu nie śniły mi się krowy, a tym bardziej martwe..:) Nigdy też nie myślałam o wegetarianizmie, ani o islamie który w ogóle mnie nie obchodzi... O mcdonaldzie też nie, nie jadam tam, nie uznaje ich jedzienia.

RE: Sen o wojnie, sen o krowach. - incestus - 10-12-2016

Konkretne skojarzenie może być niemożliwe do wyśledzenia, ale generalnie uważam, że nic ważniejszego ten sen nie oznacza. Bo rozumiem, że składał się tylko z tego pojedynczego motywu i nie wzbudzał żadnych emocji.