i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Sny przepowiadające śmierć - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (https://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Analiza snów (https://i-sen.pl/Forum-Analiza-snow--54)
+--- Wątek: Sny przepowiadające śmierć (/Temat-Sny-przepowiadajace-smierc--3465)



Sny przepowiadające śmierć - Sennaaa - 27-10-2016

Witam,pisze ponieważ moje sny a raczej ich  interpretacja się u mnie sprawdza ..
Po raz 3 w ciągu roku wiedziałam że  ktoś z mojej rodziny poniesie śmierc, niestety trzecim razem pożegnałam się z osobą która mnie wychowała i wkładała w to całe swoje serce.Co prawda byłam przygotowana na jej śmierć ponieważ była chora,lecz przed jej choroba tez przysnilo mi się cos czego interpretacja świadczyła o chorobie w rodzinie .. Kiedy w rodzinie jest ślub 2 tygodnie przed wiadomością o nim pojawia się sen z interpretacja ktora o tym mówi.. Moje pytanie brzmi dlaczego tak się dzieje ? Dlaczego miewam takie sny które cos przepowiadaja?


RE: Sny przepowiadające śmierć - Slavia - 27-10-2016

Może opowiedz te "przepowiadające" sny (skupiając się na fabule, jej kontekście i emocjach jakie Ci towarzyszyły) i napisz, w jaki sposób je zinterpretowałaś. Wielu ludzi dokonuje interpretacji w błędny sposób, doszukując się w snach jakiejkolwiek symboliki, z której wynikać może absolutnie wszystko (choroba / ślub w rodzinie to pewnie popularne motywy)

Z Twojego wpisu wynika, że "zapowiedzi" ślubów doświadczyłaś więcej niż raz. Tego jestem ciekaw szczególnie, co to za sny były :)


RE: Sny przepowiadające śmierć - Sennaaa - 27-10-2016

Sny są najróżniejsze ... Zupełnie nie nawiązujące do znaczenie jakie później wyczytam (zazwyczaj mija ok 2 tygodni) a znaczenie snu wchodzi w życie.
Jeden ze snow : Czesałam włosy które w ogromnej ilości zostawały na szczotce.
Znaczeniem bylo :śmierć bliskiej osoby,utrata
2 tygodnie po śnie zmarła ciocia.
Kolejny sen : Babcia która się powiesiła,ratuje ją,udaje się ..
Te sen zaniopokoił mnie ponieważ zawsze mówiono mi ze jeżeli we snie widzimy śmierć samej osoby to znaczy ze będzie żyła dlugo.A tutaj ją uratowałam ...
Babcia zmarła po 3 tygodniach od snu ..


RE: Sny przepowiadające śmierć - Slavia - 28-10-2016

(27-10-2016, 22:40 )Sennaaa napisał(a): Sny są najróżniejsze ... Zupełnie nie nawiązujące do znaczenie jakie później wyczytam
Ano właśnie.

(27-10-2016, 22:40 )Sennaaa napisał(a): Jeden ze snow : Czesałam włosy które w ogromnej ilości zostawały na szczotce.
Znaczeniem bylo :śmierć bliskiej osoby,utrata
Domyślam się, że interpretacje te bierzesz z senników czy czegoś w tym stylu. Tego typu zbiory "znaczeń" to ten sam typ informacji, z którym mamy do czynienia w horoskopach czy poradnikach do wróżenia z fusów herbacianych.

Tak jak pisałem, opisując swoje sny szczególną uwagę zwracaj na kontekst całej wyśnionej sytuacji, na emocje jakie Ci podczas tej sytuacji towarzyszyły. Bez tego nie ma czego interpretować -Marzenia senne są odbiciem Twoich codziennych myśli, zmartwień, marzeń, pragnień itd. My możemy Ci pomóc ze znalezieniem ewentualnego znaczenia, ale ostatecznej interpretacji musisz dokonać sama, bo Twoje sny dotyczą tylko Ciebie i Twojego życia ;)

Sen z babcią samobójczynią jest już ciekawszym zbiegiem okoliczności. Ale podejrzewam, że przed wyśnieniem tego snu zdarzało Ci się często o niej myśleć (albo po prostu często spędzałaś z nią czas), może nawet w stylu "co będzie, jak jej zabraknie". W efekcie mogą powstawać właśnie takie marzenia senne obrazujące lęk przed utratą bliskiej nam osoby.


RE: Sny przepowiadające śmierć - Sennaaa - 28-10-2016

Być może tak, byłam z nią bardzo związana i w czasie jej choroby często towarzyszyły mi sny z jej postacią


RE: Sny przepowiadające śmierć - Sacrave - 04-11-2016

Myślę, że to wszystko to niestety jeden wielki przypadek,
Składam kondolencję, jeżeli chodzi o śmierci w twojej rodzinie.
Napewno są w twoim sercu,
:).


RE: Sny przepowiadające śmierć - angel233 - 23-11-2016

takie prorocze sny zdarzają się bardzo często i wielu osobom, więc nie jestes sama :)
odkąd czytam sennik wszystkie sny moge powiazac z wydarzeniami z życia. prorocze sny to podpowiedz naszej podświadomości, która stara się nam przekazać ważne informacje