i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Pomysły na oryginalną zabawę - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Wewnątrz LD (https://i-sen.pl/Forum-Wewnatrz-LD--48)
+--- Wątek: Pomysły na oryginalną zabawę (/Temat-Pomysly-na-oryginalna-zabawe--3290)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - Nalewa - 04-10-2015

@up
Wiem, ale tak trochę dziwacznie skakać z księżyca na Ziemię. U mnie by to się nie sprawdziło. xd
Skos ze stacji kosmicznej by był fajny. I te płomyki jak wchodzisz w atmosfere ziemską by były epickie. A na końcu bym przebił skorupę ziemską i przeleciał Ziemię na wylot i poleciał dalej :>


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - Milekmag - 18-03-2016

Dzisiaj przypomniałem sobie film w którym jest bardzo wiele pomysłów na LD. Bo w sumie jest on trochę powiązany ze świadomym śnieniem. Film pt. Rekin i Lava: przygody w 3D to pół animowany film familijny, bardziej dla dzieci, lecz dla mnie jest on mimo wszystko super :D Nie będę go opisywał, tu macie link: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rekin_i_Lava:_Przygoda_w_3D


[oddzielony] Co można robić w świadomym śnie? - Rulez - 16-04-2016

Przeniesione ~ Fallen Leaf
Co można robić w świadomym śnie?

Na pewno czasem kończą wam się pomysły co robić w świadomych snach, aby się nie nudzić, możecie tutaj zamieszczać propozycje, co można robić podczas LD ;]

Każdy z was na pewno latał we śnie, ale czy próbowaliście sterować odrzutowcem? To jest dopiero zabawa ! (polecam każdemu)
Jeszcze lepiej jest skakać z klifów na wingsuicie (wygooglujcie sobie co to, jeżeli nie wiecie)
Następną opcją są skoki spadochronowe! Kocham to ;]
Z takich mniej przyjemnych jest skakanie z mostów, żeby się połamać i poczuć ból jaki temu towarzyszy (dla odważnych + może wywalać przy śmierciach)
Następną rzeczą którą możecie robić w LD to wkraczanie do świata filmu.
Marzyłeś kiedyś, aby zostać tajnym agentem ? Wciel się w Bonda ;]
Ja najczęściej jeżeli mi się nudzi ścigam się w Szybkich i Wściekłych (Adrenalina przy drifcie w Tokyo- nieziemskoooo <3)
Kolejna ciekawostka, której zapewne mało z was próbowało, to zwyczajne życie, tylko, że jako milioner ;]
Hmm... skoki do wody z klifów, salta, śruby- spoczko opcja, nieprawdaż?
Co jeszcze? Seks ! Każdy z was zapewne próbował, niestety zapewne połowę z czytających / początkujących wywalało przy pierwszych kontaktach, bo doznania są kilkukrotnie mocniejsze niż w rzeczywistości ;] Nie poddawaj się, panuj nad emocjami!
Co jeszcze można robić w snach? Wcielać się w superbohatera, gangstera, złodzieja, żołnierza- wszystko zależy tylko od waszej wyobraźni :) Jedna osoba będzie chciała w spokoju poleżeć na łące i zapomnieć o cięzkiej pracy a inna będzie chciała przeżyć coś niesamowitego (np. survival, też dobra opcja)


Piszcie co wy najbradziej lubicie robić w swoich snach ;]



Pozdrawiam, rulezzz



RE: Pomysły na oryginalną zabawę - High Contrast - 17-04-2016

To jak to z tymi cielakami, udało się komuś w końcu je urodzić? Ciekaw jestem i nie daje mi to spokoju. Jeśli tak, to jak wrażenia?


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - Clavic6 - 26-04-2016

Podłączam się do pomysłu Incestusa z "sprawdzeniem" podświadomości. Moją ciekawość, pobudził wehikuł czasu - przenieść się kilka/ kilkadziesiąt lat w przód.


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - Marrtini - 25-08-2017

wiem że temat był dawno ale xD co zaszkodzi go ożywić ;p
Mam pare pomysłów które chcę zrealizować w najbliższym LD:
-iść do masażysty
-zjechać z bardzo ekstremalnej zjeżdżalni wodnej albo skoczyć ze spadochronu
-okraść bank i przy okazji zabić paru ludzi
-pogadać z moim przewodnikiem
-i to co zazwyczaj robie: przejść z ld to oobe
- być ściganą przez Jeffa the Killera po lesie :D taka adrenalina i żeby było śmeszniej z rzucaniem się na noże


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - Neurocosmic - 25-08-2017

- pisanie na sennym czacie na sennym forum,
- komunikowanie się z innymi LDkowiczami,
- MLD
- znalezienie hasła na FTP i-senu


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - wampia - 29-08-2017

Polatać na smoku i usmażyć trochę mięska niczym Daenerys Targaryen :)


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - PYTKA - 29-08-2017

@up A ja bym tym ludowym smokiem polatał i we śnie naprawilbym Wielki Mur :D


RE: Pomysły na oryginalną zabawę - wampia - 29-08-2017

@up Albo zrobić bitwę Viseriona i Drogona!