i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Co się dzieje po śmierci w LD? - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Wewnątrz LD (https://i-sen.pl/Forum-Wewnatrz-LD--48)
+--- Wątek: Co się dzieje po śmierci w LD? (/Temat-Co-sie-dzieje-po-smierci-w-LD--3180)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co sie dzieje po smierci w LD? - wampia - 25-10-2015

Ma bardzo dużo ;) Wychodzi niewiedza.


RE: Co sie dzieje po smierci w LD? - jokershooter - 25-10-2015

Nie no ma ma znaczenie :)


RE: Co sie dzieje po smierci w LD? - Solnik - 26-10-2015

(25-10-2015, 23:10 )= Solniczek! napisał(a): Może po prostu nie umiesz wykorzystać pełnych możliwość afirmacji?
::::::::::::::::::::::::::::
(25-10-2015, 23:10 )= wampia napisał(a): Hahahaha no tak, bo Ty umiesz. Ila miałeś LD w życiu? 3? :D

Czy afirmacje wynaleziono stricte pod LD?
Raczej nie, owszem można ją do tego jak najbardziej wykorzystać, ale zarzucanie komuś, że mała liczba LD=Nie umiejętność wykorzystania afirmacji jest błędna :D


RE: Co sie dzieje po smierci w LD? - wampia - 26-10-2015

Ok, w takim razie na jakiej podstawie zarzucasz mi, że nie umiem wykorzystać pełnych możliwości afirmacji? Pisząc to, sugerujesz, że Ty to potrafisz. Z tego zaś płynie kolejny wniosek- skoro opanowałeś afirmację do perfekcji, powinno się to przełożyć na dużą liczbę LD, gdyż jest czynnikiem, który bardzo pomaga w osiągnięciu ŚS.


RE: Co sie dzieje po smierci w LD? - jokershooter - 26-10-2015

Dobra cicho nie kłócić się!

Tak btw


RE: Co się dzieje po śmierci w LD? - PYTKA - 08-09-2016

Nie wiem czy to się liczy, ale ja ostatnio umarłem we śnie tylko nieświadomym. Nie dość, że było to traumatyczne przeżycie to jeszcze ta późniejsza pustka i ciemność. Kompletnie nic się nie działo tylko wszechobecna czerń...
W LD pewnie miałbym podobnie. Może kiedyś spróbuje w nim samobójstwa i zobaczymy. Wydaje mi się ze jest tak jak napisał wyżej @Nalewa. To co sie stanie z nami po śmierci w LD zależy od naszej wiary, przekonań, przeczytanych bzdur i różnych teorii...


RE: Co się dzieje po śmierci w LD? - incestus - 08-09-2016

Piszesz tu o pustce odbioru zmysłowego, świadomość w twojej śmierci była zachowana. Żadne przekonania ani wiara nie pokażą ci jak to jest nie mieć świadomości już do końca czasu.


RE: Co się dzieje po śmierci w LD? - Zyrasol - 10-09-2020

Proponuję wywrócić zagadnienie na lewą stronę:
Macie LD i chcecie go skończyć zabijając się, ale wydaje się to niemożliwe - skaczecie z wieżowca i odbijacie się, jak gumowa piłka, etc. Może nawet wciągacie w wasz plan kogoś ze snu.
Mieliście tego typu sytuacje? Co się może dziać, kiedy nie możemy się zabić we śnie?


RE: Co się dzieje po śmierci w LD? - incestus - 10-09-2020

W momencie, kiedy senna próba samobójcza jest wystarczająco sugestywna, typowo zaczyna się sen nieświadomy, a w jego treści - piekło, niebo, reinkarnacja, inne życie po życiu :)


RE: Co się dzieje po śmierci w LD? - Isabela - 10-09-2020

(10-09-2020, 20:31 )incestus napisał(a): W momencie, kiedy senna próba samobójcza jest wystarczająco sugestywna, typowo zaczyna się sen nieświadomy, a w jego treści - piekło, niebo, reinkarnacja, inne życie po życiu :)
w tym fałszywe przebudzonko.