i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Dlaczego zaczęliście praktykować LD? - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Dyskusje (https://i-sen.pl/Forum-Dyskusje--51)
+--- Wątek: Dlaczego zaczęliście praktykować LD? (/Temat-Dlaczego-zaczeliscie-praktykowac-LD--3159)

Strony: 1 2 3


Dlaczego zaczęliście praktykować LD? - Nalewa - 05-10-2015

No właśnie, dlaczego. Co Wami kierowało gdy stępowaliście na ścieżkę LD?
Czyżby chęć pochędożenia, ucieczka od realnego świata (u mnie niestety tak było) czy też zabawa. A może inny powód? Podzielcie się że wszystki co Wami kierowało.


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - Solnik - 05-10-2015

Chciałem zobaczyć co to jest i czy naprawdę jest takie zaj**iste :P


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - jokershooter - 05-10-2015

Ja miałem LD nie świadomie. Do tej pory go pamiętam a był dawno temu :P
Byłem na wojnie, pod ostrzałem i wokół mnie byli inni żołnierze w pewnym momencie uświadomiłem się, że to nie możliwe więc zacząłem wszystkim mówić że to sen i każdy się na mnie patrzył.
Gdy się obudziłem zacząłem szukać w internecie informacji i tak to się zaczęło :P


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - incestus - 06-10-2015

Ja miałem LD spontanicznie, przez kilka lat sam odkrywałem sposoby jak mieć je częściej zanim dopiero znalazłem informacje o tym zjawisku w sieci. W LD fascynowały mnie absurdalne, majestatyczne widoki, niepodobne do niczego, co w życiu obserwowałem.


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - wampia - 10-10-2015

Na początku chciałam przenieść się do Hogwartu i móc czarować i ogólnie być uczennicą chociaż we śnie, skoro w realnym życiu list do mnie nie dotarł ;p A później chciałam spróbować wielu innych rzeczy, takich których nie da się zrobić realnie ;)


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - TheGostek.2002 - 23-10-2015

Zacząłem praktykować LD żeby móc porozmawiać z moim zmarłym psem, a zacząłem w paździer[/font]niku poprzedniego roku.


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - Fashi_2014 - 24-10-2015

Ja zaczelam praktykowac LD, poniewaz natrafilam na LD w gool
gle (calkowity przypadek, zle wpisane haslo) patrze, i co? Wszyscy mowia ze to takie zaje*** ste, ze postanowilam to praktykowac


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - Lajkonik - 03-12-2015

Jak miałem 13 lat to chciałem poruchać. Serio taki był cel niestety ani w śnie ani w realu nie "doszedłem" do pierwotnego założenia. Potem nie miałem LD przez 3 lata nie wiem w sumie czemu. Po prostu c'nie. I tak mija 4 rok, a ja wciąż ambitnie dążę do upragnionego 4 LD w moim życiu.


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - CzyJaŚnie - 15-12-2015

Chęć do zabawy, być może nowego hobby i zaciekawienie tym wszystkim :>


RE: Dlaczego zaczeliście praktykować LD? - PYTKA - 15-01-2016

Mną kierowała po prostu ciekawość i możliwość robienia - dosłownie - czego się chce. Też trafiłem przypadkiem na YT na nagranie o LD i bardzo mnie to zainteresowało. Na tyle, że dziś nie mogę żyć bez tego :D Moja dziewczyna twierdzi że mam fioła na tym punkcie... Zawsze mogę sobie wpisać oneironautykeę do CV :D