i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
"CHYBA" nowa technika na wszystko w LD - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Wewnątrz LD (https://i-sen.pl/Forum-Wewnatrz-LD--48)
+--- Wątek: "CHYBA" nowa technika na wszystko w LD (/Temat-CHYBA-nowa-technika-na-wszystko-w-LD--2978)"CHYBA" nowa technika na wszystko w LD - xToSieK - 09-12-2014

Witam.

Na wstępie chciałbym powiedzieć że jeśli napisałem to w złym dziale to sory.

Moja technika jest dla początkujących ale i ci zaawansowani mogą spróbować :). Polega ona na przywołaniu dżina,złotą rybke itp. Byle to coś mogło spełniać życzenia ;).

Gdy mamy problem z zwizualizowaniem lampy dżina rybki itp możemy poprosić jakąś postać senną o podanie lampy dżina (w moim przypadku zadziałało).

Co takie coś potrafi?... Wszystko! Gdy potarłem lampe dżin z niej wyszedł (wyglądał jak z bajki alladyn) poprosiłem go o przywołanie kolegi i w mgnieniu oka się zjawił nie mogłem latać poprosiłem go o dar latania mogłem latać bez żadnego wysiłku o nic więcej nie prosiłem bo ld się skończył :(

Nie wiem czy coś takiego było ja na tym forum nie znalazłem.

Warto spróbować zwłaszcza w pierwszym ld taki dżin pewnie nawet może poprawić jakość i kontrole w ld nie zdążyłem tego sprawdzić.


RE: "CHYBA" nowa technika na wszystko w ld - incestus - 09-12-2014

Dobry dział :)

Motyw dobry, choć sprowadza się do tego co zawsze - konieczności wiary. Wiadomo, że najtrudniej kontroluje się sen, kiedy jest się zdanym tylko na siebie. Dlatego właśnie tak popularni są przewodnicy, pełniący funkcję niejako bratniej duszy we śnie, tubylca sennego świata. Na podobnej zasadzie działa dżin i złota rybka - magiczne postacie, które służą tylko do spełniania marzeń użytkownika. Wymaga to jednak pewnej wiary, że da się zastosować bajkowe stwory we śnie :)

Myślę, że najlepszą kontrolę dałoby poproszenie o nią w LD boga, w którego się wierzy. Teoretycznie oczywiście, bo wiadomo, że w każdej wierze było by to świętokradztwo ;)


RE: "CHYBA" nowa technika na wszystko w ld - Botman True History - 03-01-2015

Żeby technika była profesjonalna musi mieć profesjonalna nazwę. Koniecznie po angielsku inaczej technika nie ma szans działać. Proponuj Dream Penetration Alladyn w skrocie DPA