i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Sny valdes'a. - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: Sny valdes'a. (/Temat-Sny-valdes-a--2690)

Strony: 1 2 3 4 5


Sny valdes'a. - ValdeSsS - 31-10-2013

Odrazu wspomne(jak na psajko ;p), ze posiadam 11 lat oraz pisze na tablecie, na komputerze nie moge, poniewaz nie dziala(moze w niedziele bedzie komputer, ale niewiem, jezeli bedzie zmienie ten post i dodam znaki polskie, miejmy, ze wtedy oczy Was nie beda "razic".)Czyli do niedzieli nie bedzie znakow polskich, za co serdecznie przepraszam. Oczywiscie bede codziennie zapisywal notatki na temat moich snow, lecz na poczatku za duzo snow nie bede pisac, poniewaz.. Jestem poczatkujacym a moja pamiec jest teraz okropnie slaba. A teraz czas na swieta legende.

Tym kolorem bede zapisywac swiadome sny.
Tym kolorem bede zapisywac normalne sny.
Tym kolorem bede zapisywac moje uwagi.
Tym podkresleniem bede zapisywac tytuly moich snow.

A tym kolorem będę zapisywać fałszywe przebudzenia.


Widzimy sie do pierwszego postu, nara.


RE: Sny valdes'a. - incestus - 31-10-2013

Witamy i zapraszamy do opisywania. Aczkolwiek prosimy o litość - żółty to zły pomysł na tle tego forum :)


RE: Sny valdes'a. - Fallen Leaf - 01-11-2013

Heh, witaj ponownie :)
Po pierwsze kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji/moderacji jeśli się to nie zmieniło - mi zwrócili za to uwagę.
Kolor żółty na zapisywanie snów zwykłych to naprawdę zły pomysł, w ogóle używanie jakiegoś kolorów do snów zwykłych moim zdaniem nie pasuje. Proponuję dać czarny z kursywą, naprawdę fajnie się czyta :)


RE: Sny valdes'a. - ValdeSsS - 01-11-2013

Post zmieniony.


.:1 Listopada:.


Poszedlem spac o 21:22(alez jam dokladny xd) Zrobilem autosugestie abym mial dzisiaj swiadomy sen i RT(trick z rekama). I co 5 minut robilem w myslach RT oraz autosugestie. A wynik... POZYTYWNY ! Posiadalem 3 LD lecz pamietam tylko 1 LD. A o to on:


Szkola... Zmora kazdego...

Pamietam jedynie 2/4 LD. Obudzilem sie, odrazu wiedzialem ze to sen, poniewaz moja koldra miala kolor zolty, ale zeby sie przyzwyczaic do robienia TR nawet we snie, zrobilem TR z nosem, wynik pozytywny.

Dziwne uczucie miejmy nadzieje ze kazdy mial dziwne uczucie kiedy robil po raz 1 TR z nosem w swiadomym snie. ;) Kiedy zrobilem TR z nosem, odrazu znalazlem sie w szkole, skoro mialem dosc wielka swiadomosc i ostrosc HD to sie chcialem zabawic.

Chodzilem po szkole i sprawdzalem czy wszystko jest na swoim miejscu, ku mojemu zdziwieniu dzwonek brzmial inaczej, chociaz wiedzialem ze to sen. Po tym dzwonku glowa mnie zaczela bolec. Glowa mnie bolala, a sie ze mnie kolezanka smiala -,-.

Wnerwilem sie i zrobilem pod nia dziure do jadra ziemii. Spadla, i darla sie, ze o ja nie moge. Ledwo wytrzymalem, pod wplywem emocji, odebralem jej zdolnosc mowy. Kiedy sie odwrocilem, zeby sprawdzic zastepstwa w szkole, zamiast techniki mielismy przyrode.

Chcialem sprawdzic czy juz spadla na samo dno, lecz zobaczylem, ze zamiast dziury
jest... Oczko wodne.
(Chyba przez moj bol glowy.) Zauwazylem, ze sie nauczyla plywac, ale na szczescie nie umiala mowic, i nie mogla rozmawiac z moja projekcja. Nauczycielka od przyrody przyszla i otworzyla klase, klasa byla inna. Zapatrzalem sie na nauczycielke, byla bez makijazu. (Co jest rzadkoscia.)

Byla tak realna, ze myslalem, ze to rzeczywistosc, lecz tlo klasy bylo inne. Zapatrzalem sie na nauczycielke na 5 sekund, i przez to mialem out.


Szczegolnie sie ciesze ze mialem 4 LD przez ostatnie 2 dni oraz 1 normalny sen. Sen tak na oko trwal 4 minuty, ale wyglada na dlugi, poniewaz sie rozpisalem :P. Mam nadzieje, ze bedzie sie Wam dobrze czytalo bez znakow polskich. Moze jeszcze dzisiaj popoludniu sie zdrzemne aby miec te 5 LD xd Wiec mozna sie spodziewac edycji postu. To na tyle... Pozdrawiam.

No to jestem po tym snie, nic mi sie nie snilo. Czarna pustka. Jedynie co uzyskalem to rozwolnienie i siedzenie 1 godzine na klopie(dodatkowe 30 min za to, ze wypilem pepsi najserdeczniej tego Wam nie polecam.). No to do nastepnego snu !



RE: Sny valdes'a. - Fallen Leaf - 01-11-2013

Agresywny jesteś jak na swój wiek : d Mnie tam brak polskich znaków nie przeszkadza, nie wiem tylko jak administracja/moderacja na to. Czerwony kolor wciąż nie zniknął z twojej legendy. Utrzymuję się w uważaniu że tak szybkie sukcesy przychodzą bo jesteś młody :P Choć też się dziwie bo masz słabą pamięć snów (1 sen nieświadomy przez 2 dni, no i zapomniałeś też LD'ki). Zapisuj też sny nieświadome co poprawi pamięć snów i wyniki będą jeszcze lepsze.


RE: Sny valdes'a. - ValdeSsS - 01-11-2013

Jestem zawsze agresywny w bolu glowy lub po nim. Jest to u mnie cecha normalna. Moze bylem tez troche bardziej agresywny, przez to ze ogladalem dragon balla przed snem "duzo byjatyki ;3". A to ze wrzucilem ja do jadra ziemii to przez to, bo chcialem sprawdzic swoja moc(byla duza xD). Chcialem byc jak Bruce Wszechmogacy... I nie bylem ;/ Pod wplywem emocji moja swiadomosc spadla, a jak bym sie nie cieszyl, to bym byl Bogiem we snie xd O to chodzi, ze ten 1 nieswiadomy sen, to czarna pustka, co mi sie snila. Czarny obraz przed oczami az do 8:00 rano. Powiedzmy, ze moj mozg nie zaakceptowal faktu, ze dzis przed spaniem, nie wymyslilem rozpoczecia snu, a jak sie zapomni, skutki nie odwracalne... Brak snu :< Juz zmienilem ten karmazynowy(odcien czerwonego). Na niebieski, ale teraz, czekac w emocjach, co mi sie przysni dzisiaj. Sen, moze swiadomy sen.

Dla mnie najlepsze techniki to RT i Autosugestia. Moze, dzis sprobuje WBTB oraz MILD pisza ze jest okropnie skuteczny z WBTB, i mamy prawie 100 % szans na swiadomy sen. Miejmy nadzieje ze to prawda. Widzimy sie po tej nocy. ;)


RE: Sny valdes'a. - Fallen Leaf - 01-11-2013

Nie trzeba inkubować snu żeby on się wo góle pojawił. Masz słabą pamięć snów i tyle. Nie tłumacz to tak że zapomniałeś wymyślić snu, i tak on się pojawi. Po prostu go nie pamiętasz i musisz rozwinąć pamięć snów.


RE: Sny valdes'a. - ValdeSsS - 02-11-2013

.:2 Listopada:.



Nic nie pamietam ;/


RE: Sny valdes'a. - ValdeSsS - 03-11-2013

.:3 Listopada:.


Godzina 6:16 tak mialem na netbooku, ale wracajac do rzeczy, zaraz ide spac czyli technika WBTB. A do snu zapamietalem moment snu gdzie sie uswiadamiam, reszty nie pamietam.

Dziwnoscius maximus?

Uciekamy przed kims, w czasie biegu robie TR (Mozna go wykorzystac w kazdej okazji xd). I wtedy mialem kicka. Teraz WBTB, zobaczymy czy zadziala.

EDIT:Przypomnial mi sie jeszcze sen a o to on:

Nowy sposob na zlikwidowanie ziemii

Zasnalem, obudzilem sie w elektorwni jadrowej w czarnobylu, w czasie jego awarii. Bylem tego widzem. Zauwazylem, jak basen termiczny(czyli taki schladzacz), byl koloru zielonego, i byl radioaktywny. Byl tam jakis czlowiek na wozku, powoli basen zaczal go wciagac, powoli tam wpadl, wyzarlo mu bluze, ale nic wiecej, nic mu sie nie stalo. Potem czlowiek sie schylil aby sprawdzic co mu sie stalo, z basenu strzelil w jego morde bombel i wypalilo mu twarz, byla sama czaszka do czasu az jego czaszka wpadla do tego basenu, i jego cialo rowniez, cale cialo mu wyzarlo, ale ten wozku dalej zyl(byl jakims bogiem na pewno). Chcialem zrobic TR, i byc w tym snie, podswiadomosc mi tego odmawiala, byla silniejsza ode mnie, ostatnie co widzialem to wybuch tej elektrowni, i zmiotlo caly nasz swiat z powierzchni ziemi(WTF?). Juz wiem dlaczego mi podswiadomosc odradzala tam sie zrespnac. I to na tyle.


RE: Sny valdes'a. - ValdeSsS - 04-11-2013

.:4 Listopada:.


Ten sen o ktorym teraz pisze jest niezle pokrecony.


FBI chcialo mnie zabic :<

Zaczelo sie, ze sie obudzilem. Nagle przypomnialo mi sie, ze mialem jechac na Gre Endera. Ubieram sie i ide do autokaru. Nagle sie do niego teleportuje, i jest ze mna siostra(starsza ode mnie).

Puscili poczatek Gry Endera w autokarze, lecz bylo slychac dzwiek lecz obrazu nie. Aby slychac poczatek trzeba bylo miec sluchawki. Nagle z dupy teleportuje sie do kina w ktorym sa sluchawki przyczepione do kontaktu, i zwisaja z gory.

Odlaczam je, i je biore. I znowu z dupy jestem w autokarze, z przodu leca dzwieki z Gry Endera. Lecz je niewyrazne slysze. Aby te sluchawki dzialaly, trzeba bylo je podlaczyc do usb ktory znowu byl na dachu autokaru, wtedy jakis pan, wzial nogi na moj fotel, i probowal podlaczyc sluchawki do usb, lecz moja siostra, powiedziala, ze jezeli on wepnie do usb sluchawki to go porazi 22000 voltow.

Autokar w ktorym pojechalem do kina zatrzymal sie w tym samym miescie, gdzie rozpoczelismy przejazdzke do kina. Nagle pojawilem sie na moscie, szedlem sam, a podemna szli ludzie do kina, aby tam zejsc, pomyslalem, ze wskocze na parapet. Ale
najpierw moj byly nauczyciel zwrocil mi uwage dlaczego nie ide tunelem, wskoczylem na parapet, i postanowilem zejsc. Ale nie moglem. Nagle mial gumowe rece, i je wydluzal jak chcial. Ale byl slabszy. Sciagal mnie z jednego parapetu na drugi, az wreszcie zeszlem.

Przeszedlem, pod tunelem. Pojawilem sie w kinie. Nowoczesne toalety. Nagle moj kolega z 3 klasy poszedl do toalety, a kolo drzwi do tej toalety pojawila sie taka elektroniczna tablica. Weszedl a na tej tablicy pojawilo sie uruchomiono program sraczka.exe
(WTF?! We snie nie zdawalo mi sie to dziwne. Lecz teraz jak se teraz to wyobrazam, padam smiechem xD)

Potem jakis koles wlecial do toalety, nagle widok z moich oczu, zmienil sie na widok kamery w tej toalecie, nagle krzyknal "Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! Nie mam 5 zl aby sie wysrac !!". Potem probowal wyjsc, lecz nie mogl, drzwi sie zatrzasnely. Nagle z dupy FBI sie zjawia i strzela do klamki aby sie otworzyla. Potem strzelal we drzwi, przestraszylem sie. Nagle z dupy mi sie oczy zamknely, i FBI kazali mi wyjsc z tego budynku. Nic nie widzialem, wiec nie moglem wyjsc. Lecz po 10 sekundach oczy mi sie otworzyly, wyszedlem przez drzwi, ktore wygladaly jak szklane drzwi otoczone polem silowym. Moja kolezanka z 3 klasy, miala w dloni wybuchajacy shuriken. Rzucila nim, i szybko zamknela drzwi. Nagle perspektywa na troche sie zmienila, jakbym gral w gre komputerowa, w lewym dolnym rogu ekranu, bylo napisane, "Agnieszka killed FBI1, FBI2, FBI3 i FBI4". Wyszedlem, nagle stala sie noc, a bramy aby wyjsc, byly otoczone Agentami.

I krzykneli, ze kazdego zabija. Moi koledzym, Wiktor, Dawid i Janek. Kazali mi do nich podejsc, aby mnie nie zabili. Schowalismy sie za budynkiem, z mojego OSIEDLA ?! Kino sie zmienilo w budynek z mojego osiedla. Rozkazali mi tu zostac, lecz pod wplywem nerwow, to ze mi rozkazywali podszedlem do bramy aby uciec. Lecz, nagle sie teleportowalem sie na srodek tego pola trawy, i mialem koldre na sobie, i ostatecznie sie poszedlem spac z nadzieja ze to sen. Poszedlem i sie obudzilem w realnym zyciu, aby isc do szkoly.



Mialem kilka prob na uswiadomenie sie ale to zmarnowalem, np.: moje miasto bylo inne, ale tylko przejechalismy sie autokarem 2 metry. Nastepnie ze moj byly nauczyciel korektywy mial gumowe rece. To, ze byla elektryczna tablica z wyraznym napisem "Uruchomiono program: sraczka.exe". Oraz to ze FBI bylo. Reszte mozna wywnioskowac samemu jak bedziecie czytac ten tekst. To chyba najwiekszy sen, w ktorym mialem az tyle szans uswiadomenia sie, ale je splamilem. Okej, to juz chyba koniec pisania. Ide sobie wezrec obiad. Miejmy nadzieje ze sny bede coraz lepiej zapamietywal. No to nara !