wild
#1
Sorry za spam ale niedawno odkryłem to forum..mam pytanie co do wilda to znaczy jak ostatnio stosowałem tę technikę to po tym jak pojawiły się hipnagogi to doświadczyłem paraliżu sennego i to nie wiem czy takiego typowego po prostu po przejściu przez tę faze z hipnagogami doświadczyłem czegoś takiego jakby moje ciało zaczeło się unośić półmetra nad łóżkiem i było całkowicie sparaliżowane. Ponieważ to był pierwszy raz kiedy doświadczyłem paraliżu sennego to mnie wywaliło odrau. Wobec powyższego mam kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek. Czy przy wildzie zawsze się będzie pojawiał paraliż senny przed wejściem w LD?? Jak wy odczuwacie paraliż senny? Bo ja jak tego doświadczyłem czułem się bardzo przyjemnie a jednocześnie byłem bardzo przerażony (nie jestem pewien czy nie sprawiało mi to trochę bólu). I ostatnie pytanie jak mogę zwiększyć świadomość snu to znaczy miewam relatywnie dość często świadome sny ale nie mam w nich pełnej kontroli to znaczy zdaje sobie sprawę że to sen ale np coś w brew mojej woli 'każe' mi np uprawiać seks z innymi ludźmi(najczęstszy motyw - nuda)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
(16-01-2020, 23:56 )ayz napisał(a): Czy przy wildzie zawsze się będzie pojawiał paraliż senny przed wejściem w LD??
Nie. Może się zdarzyć, że z hipnagogów przejdziesz od razu do snu.

Cytat:Jak wy odczuwacie paraliż senny?
Ucisk w klatce piersiowej. Trochę nieprzyjemne, ale nic strasznego.

Cytat:I ostatnie pytanie jak mogę zwiększyć świadomość snu to znaczy miewam relatywnie dość często świadome sny ale nie mam w nich pełnej kontroli to znaczy zdaje sobie sprawę że to sen ale np coś w brew mojej woli 'każe' mi np uprawiać seks z innymi ludźmi(najczęstszy motyw - nuda)?
Trenowanie ciągłości świadomości za dnia. Ustalenie sobie celu na następne LD i trzymanie się go po uświadomieniu. Będąc we śnie wykonuj testy rzeczywistości co jakiś czas, aby przypominać sobie, że to sen i nie utracić świadomości.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1