morderstwo i samobójstwo
#1
Witam, przychodzę z kolejnym snem, który poprosiłabym o zinterpretowanie. 
Zaczęło się od tego, że w moim domu wybuchła walka, w której wygrany dostałby hasło do chemii [tutaj akurat wiem, że było to nawiązanie do moich problemów z zalogowaniem się na stronę, którą podała mi nauczycielka od chemii]. Pokoje były zaciemnione i jakby było w nich więcej miejsca. Oprócz moich braci, o hasło walczyli inni, losowi ludzie. 
Od samego poczatku czułam, że nie uda mi się wygrać, więc w pewnym momencie usiadłam w widocznym miejscu i czekałam aż ktoś zabije "łatwy cel". 
Osobami, które mnie znalazły, byli moi dwaj bracia i jakiś ich kolega. Do mnie podszedł najmłodszy [6 lat], namawiany przez starszego, z zamiarem zabicia mnie. Wygladało na to, że traktuje to jako zabawę. Stwierdziłam, że jeśli i tak planuję umrzeć to razem z młodszym bratem, aby nie został całkowicie zapsuty przez to co się tutaj dzieje. Zaczęłam ciąć mu szyję nożem (lub żyletką, nie jestem pewna), tak że cała krwawiła i sam widok był przerażający. Ze swoją szyją zrobiłam podobnie. Brat był dziwnie spokojny, razem czekaliśmy na śmierć, mówił, że nic go nie boli. 
Uświadomiłam sobie, że matka nie wytrzyma, jak i on umrze, więc zaczęłam go ratować, sama ledwo trzymając się na nogach. Udało mi się to, a ja również poczułam się lepiej i krwawienie szyi ustało (z czego się nie cieszyłam). Moją ostanią myślą było to, że teraz będę musiała ciągle ukrywać blizny.
Nadal czuję przerażenie, że próbowałam we śnie zabić brata bez żadnych skrupułów i ten widok...  Do teraz się wzdrygam, jak o tym pomyślę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
morderstwo i samobójstwo - przez ZaLoKa - 04-04-2018, 19:45
RE: morderstwo i samobójstwo - przez incestus - 04-04-2018, 22:08

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Morderstwo Voiss 2 387 04-11-2018, 17:13
Ostatni post: incestus
  Samobójstwo w rurach? kamilka 2 510 01-05-2018, 05:09
Ostatni post: kamilka

Skocz do:

UA-88656808-1