czy czujesz smak i temperaturę we śnie?
#6
Tak, we śnie można czuć różne smaki – słony, kwaśny, gorzki też się zdarzają, choć rzadziej niż słodki. Co do temperatury – może być odczuwalnie zimno albo gorąco, ale zwykle w wersji “przytłumionej”, rzadko aż nieprzyjemnej. To raczej odczucia niż fizyczny ból.

U mnie np. gorący asfalt parzył stopy w LD, ale nie bolało – po prostu wiedziałem, że to gorące. Mózg w LD potrafi "oszukać" zmysły, ale granice są. Smaki często są wyolbrzymione, czasem nienaturalne, jakby podbite fantazją. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: czy czujesz smak i temperaturę we śnie? - przez Marcin88 - 07-04-2025, 12:24

Skocz do:

UA-88656808-1