Wypadek z byłą żoną.
#1
Miałem ostatnio dwa razy taki sen. Różnice były marginalne, więc trochę to zgeneralizuję.

Scena pierwsza.
Mam wypadek na skrzyżowaniu. Moja była żona wyjeżdża z drogi podporządkowanej z mojej prawej strony. Ja uderzam wprost w lewe drzwi jej samochodu. Ginie ona oraz przewożone na tylnym siedzeniu dziecko. Ja mam jakieś dość poważne, ale w sumie niegrożne obrażenia (coś w stylu złamana noga). Za nią jadą jej znajomi, którzy twierdzą, że wypadek to była moja wina.
Scena druga.
Trwa osąd, kto był winny wypadku (w jednej wersji jest to policjant, którzy przyjechał na miejsce zdarzenia. W drugiej jest rozprawa sądowa). Na początku zostają przesłuchani świadkowie (znajomi byłej), a następnie ja pokazuję nagranie z mojego wideorejestratora, które ewidentnie pokazuje jej winę. Znajomi początkowo tłumaczą, że tak dokładnie nie widzieli itd. ale później oni są karani za składanie fałszywych zeznań.


Co do zdarzeń towarzyszących. Podczas drogi do pracy niemalże codziennie mam sytuacje kolizyjne i wiele osób uratowały moje dobre hamulce i refleks. Chociaż boję się, że raz mogę nie zdążyć wyhamować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Wspominasz, że często miewasz niebezpieczne sytuacje na drodze, więc we snach taki motyw czasem się pojawi. Jak często masz takie sny? Ja mam podobnie, ale sytuacja jest taka, że jadę rowerem i to ktoś wymusza pierwszeństwo. W realu także spotykam się z bardzo częstymi wymuszeniami, więc takie motywy przechodzą do snów.
Pewnie ciekawi Cię najbardziej dlaczego pojawia się tam była żona. Musiałbyś opisać jakie były między Wami relacje, dziecko też było Twoje? Jaki czas temu się rozstaliście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Mi się to wydaje klasycznym zobrazowaniem problematyki winy, poczucia niesprawiedliwości i rozgoryczenia w związku z zakończeniem tamtego związku małżeńskiego. Sam sen od początku bardziej przypomina sprawę rozwodową niż postępowanie po stłuczce drogowej, dość łatwo to zauważyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypadek Rulez 3 822 10-04-2018, 18:11
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1