Wojtek śni
#1
26/27 listopad 2017

Czas snu: 8h
Ilość snow: 3

1. Śniła mi sie jabłoń z której wzrastały dłonie i  zbierały jabłka z całego drzewa w jedno miejsce. Skojarzenia: eksperyment, rywalizacja.

2. Mozliwe, ze to ten sam sen co poprzedni, ale wydaje mi sie, że nie. Ktoś w tym śnie zrywał czeresnie i spadł na ziemię. 

3. Śniło mi się, że po przebudzeniu zacząłem zapisywać sny w moim dzienniku mimo ciemnosci.  Dziwiłem sie, że to takie latwe i już pierwszego dnia prowadzenia dziennika udało mi się zapamietac sny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Czyli prawidłowo się nastawiłeś, jest szybki efekt. Sny o snach oraz sny inspirowane innymi snami mają już zazwyczaj drobną dozę świadomości. Oczywiście powinieneś sobie wyrobić nawyk TR po każdym przebudzeniu, dzięki temu najlepiej to zjawisko wykorzystasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Dziękuje za podpowiedź. Dzisiaj w ciagu, dnia staram się robić testy rzeczywistości i myśleć o tym co mi się śniło.

27/28 listopad 2017

Czas snu: 7.5h

Obudziłem się w nocy pamiętając jakis sen i stwierdzilem, że zamiast go zapisywać postaram się go zapamiętać i zapisać rano, ponieważ nie miałem pod ręką ani dziennika ani telefonu, a leży się tak przyjemnie. Po przebudzeniu rano oczywiście snu nie pamiętałem. Nauczka na przyszłość, aby trzymać coś do notowania pod ręką. Leżałem na łóżku próbując sobie coś przypomnieć, ale nic z tego. Czasami miałem wrażenie, ze już pamiętam, lub za chwilę sobie przypomne, ale nic z tego. Jadąc do pracy, zobaczyłem dziewczynę idącą chodnikiem i to przypomniało mi, że śniła mi się koleżanka z pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1