15-02-2012, 22:34
Siemanko.
Piszę do was z pewnym pytaniem - otóż z 3 miesiące temu przerwałem prowadzenie dziennika snów, w sumie to nie wiem czemu... Tak po prostu, chyba. ; d
Teraz chciałbym znowu zacząć. Tak jak każdy wie, nie mamy wakacji i trzeba chodzić do szkoły (tzn. teraz mam ferie, trwają do Poniedziałku)... No i chcę spytać, czy warto kontynuować naukę ld? Czy szkoła nie będzie problemem?
Piszę do was z pewnym pytaniem - otóż z 3 miesiące temu przerwałem prowadzenie dziennika snów, w sumie to nie wiem czemu... Tak po prostu, chyba. ; d
Teraz chciałbym znowu zacząć. Tak jak każdy wie, nie mamy wakacji i trzeba chodzić do szkoły (tzn. teraz mam ferie, trwają do Poniedziałku)... No i chcę spytać, czy warto kontynuować naukę ld? Czy szkoła nie będzie problemem?






jasne że warto. ja chodzę do szkoły, wstaję 6.30 albo 7.30 i jest ok
Mi ferie się skończyły w tą niedzielę i podczas oczywiście lepiej szło ale wstawałem też o 7.30 na narty codziennie więc różnicy w długości spania nie było za bardzo. Jedyne czynniki to takie że w pokoju miałem idealnie ciemno, a druga to że spałem nie w swoim domowym łóżku.
Podczas szkoły kładź się tak, żeby być bardzo wyspanym przed budzikiem na przykład