Sny związane z eks.
#1
Dwa dni temu miałem sen. Początku dokładnie nie pamiętam. Byłem w jakimś lokalu/mieszkaniu gdzie były duże szyby od podłogi do sufitu. Przez okno było widać, iż w aucie nie moim ale którym ja przyjechałem ktoś siedzi. Nagle przyjechało drugie auto w którym było 5 osób dokładnie facetów. Gdy parkowało od lewej strony mojego auta zdarzyła się stłuczka ale bardzo mocna. Na tym sen się zakończył. 

Dziś natomiast miałem sen jak moja była rozmawiała z moimi rodzicami w aucie. Nie pamiętam już czy byłem w środku czy widziałem cała sytuację z zewnątrz.

Czytałem co nie co na stronach ale chciałbym przeczytać opinie ludzi :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Przeczytaj sobie jeszcze wstęp do tego działu ;). Nic nie będziemy w stanie wnieść po takich fragmentach pozbawionych opisu emocji i refleksji podczas snu. Poza tym czemu akurat te dwa sny cię interesują ? Jest w nich cokolwiek zastanawiającego dla ciebie, nie śnią ci się takie rzeczy regularnie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(15-06-2020, 12:22 )incestus napisał(a): Przeczytaj sobie jeszcze wstęp do tego działu ;). Nic nie będziemy w stanie wnieść po takich fragmentach pozbawionych opisu emocji i refleksji podczas snu. Poza tym czemu akurat te dwa sny cię interesują ? Jest w nich cokolwiek zastanawiającego dla ciebie, nie śnią ci się takie rzeczy regularnie ?
No właśnie nie śnią mi się takie rzeczy regularnie. Od 4 mięsiecy po rozstaniu z kobietą dużo o tym myślę i te sny były zaskakujące ponieważ długi czas o niczym nie śniłem.

Jeśli chodzi o refleksje i emocje. Przy wypadku poczułem strach i chęć niesienia pomocy osobie w moim aucie. Ten sen na początku był bez emocji, nijaki. 

Jeśli chodzi o drugi sen czułem jakbym chciał wiedzieć o czym rozmawiają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
I to ja podjechałem autem pod ten budynek i wysiadłem z auta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Ten pierwszy sen uważam za raczej pozbawiony znaczenia, o ile dynamika odczuć była taka jak piszesz. Nad drugim snem możesz się bardziej zastanowić. Intymna rozmowa o swojej osobie, której nie można podsłuchać, daje dość specyficzny koloryt emocjonalny. Chyba celowałbym w obawę przed ujawnieniem czegoś, lękiem przed byciem o coś posądzonym, wstydem z jakiegoś powodu. Poszukaj wyżej wymienionych przemyśleń w twoim przeżywaniu z ostatniego czasu. Sama osoba byłej dziewczyny nie musi oznaczać nic z nią związanego w tym śnie, mogła tu występować po prostu w roli nadmiernie wtajemniczonej osoby.

Taka interpretacja to jednak mocna spekulacja, bo twój opis jest dość ubogi ;). Dużo zależy od podejrzewanego przez ciebie podczas snu tematu tej rozmowy, jej wydźwięku i konsekwencji, ważne były by też realne stosunki między twoimi rodzicami a byłą, a także to, czy we śnie była jeszcze partnerką czy już eks...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
(16-06-2020, 22:21 )incestus napisał(a): Ten pierwszy sen uważam za raczej pozbawiony znaczenia,...

Przeczytałem "Ten pierwszy sen uważam za mniej robaczywy". Co to może oznaczać?
Wszystkie drogi prowadzą do Dreamu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1