Sny - najśmieszniejsze sytuacje i cytaty
#31
fragment jednego ze snów:

"co ciekawe wpomniany peugot nie posiadał zwykłej kierownicy, lecz coś w rodzaju małej kierownicy od roweru, a przymocowana była nad moją głową, pamiętam jak podczas prowadzenia zdrętwiały mi ręce...".
Francuzy są dziwne:D

Drugi zabawny sen:
Znajdowałem się w jakimś jasnym pomieszczeniu, które było salonem w, jak podejrzewam niewielkim domu, przez okna widziałem zieloną trawę. Byli ze mną Brat ze swoją dziewczyną, oraz moja mama, panowała miła atmosfera, rozmawialiśmy o czymś i śmialiśmy się. Nagle nie wiem skąd pojawił się przedemną jakiś dzieciak zupełnie mi nieznany, widziałem jak rozpakowuje dużą paczkę, z pewnością był to jakiś prezent, jak się okazało był to wóz strażacki "lego technic"
Kiedy dzieciak otworzył pudełko, klocki zaczęły układać się same wylatując z pudełka lecz zamiast owego wozu strażackiego, układały się w zielonego smoka przypominającego jaszczurkę. Pomyślałem że smok uciszy dziecko, 
właściwie to tego chciałem, ponieważ chłopiec był niesamowicie irytujący. moja myśl błyskawicznie została zrealizowana, smok przebiegł błyskawicznie po plecach dziecka, w stronę szyi po której przeciągną pazurem rozcinając ją, ku mojemu zdziwieniu zamiast krwi zobaczyłem jak z szyi broczy ludwik, tak ten płyn do mycia naczyń:D Następnie smok skoczył w stronę drzwi i znikną za nimi.
Pamiętam też zabawną reakcję mojej mamy, która westchnęła tylko od niechcenia "OOoohh"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#32
Sen z połowy bieżącego roku:

Dawidzie Kwiatkowski, wyznacz datę ślubu z [moje imię i nazwisko] i przyprowadź ją przed oblicze Księcia Rzepaczepu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#33
18.01.2022

Moją walutą jest pizza. - rzecze mój mały podopieczny, odmówiwszy zjedzenia gotowanych warzyw, które są rasistowskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1