Sen o wojnie
#1
witajcie, przychodzę do was dzisiaj z prośbą o intrerpretację snu, bo wydaje mi się że ten sen może oznaczać coś ważnaego:

jestem w jakimś mieście,a bardziej wsi, jest to wieś zrobiona po części z piaskowców. i jest wojna z Niemcami, Niemcy wzieli nas w róg tak że nie mogliśmy się dalej wycofywać, ja byłem żołnierzem, miałem całą zbroję,granaty i całe wyposażenie. Musieliśmy walczyć, schowałem się za jakimś murem, zauważyłem że idą Niemcy, było ich kilka, zacząłem w nich nawalać z karabinu, kilku zabiłem ale zaczęły do mnie lecieć strzały z dachów budynków, dostałem kilka kul w brzuch, poczułem lekki ból, krzyknąłem do kolegi że "Kurwa zabiją nas tu" a nie mogliśmy się dalej wycofać, mój kolega rzucił granat dymny i uciekliśmy do budynku obok był tam inny mój kolega który też był żołnierzem, wyszliśmy na wyższe piętro tego budynku, gadamy o czymś aż nagle do niego mówię coś takiego "nasza armia odpiera ataki, prawdopodobnie już wszyscy Niemcy nie żyją, poczułem trochę radość z tego. idę patrolować wieś nagle idąc pomiędzy budynkami dostrzegam działko zostawione przez Niemców które zaczyna we mnie strzelać schowałem się za filar, dalej niestety nie pamiętam.


czy w tym śnie podświadomość chce mi coś przekazać, na przykład że w życiu coś zwyciężam?
LD - 26
Sny o LD -  6
FA - 10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Po raz kolejny odsyłam do tego tematu bo za mało tutaj konkretów. Jeśli sen nie bazował na jakichś nietypowych skojarzeniach i emocjach to raczej nie oznaczał niczego "specjalnego":)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(21-11-2021, 16:47 )Slavia napisał(a): Po raz kolejny odsyłam do tego tematu bo za mało tutaj konkretów. Jeśli sen nie bazował na jakichś nietypowych skojarzeniach i emocjach to raczej nie oznaczał niczego "specjalnego":)

czytałem ten temat przed napisaniem tego posta i wypisałem wszystko co mogłem
LD - 26
Sny o LD -  6
FA - 10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Rozumiem, że jedyne emocje, jakie pamiętasz z tego snu do poczucie sukcesu, zwycięstwa. Mimo pozornie przerażającej wojennej treści nie czułeś żadnego lęku. Jeżeli tak, to taki typowy sen na bazie fantazji. Oznacza tylko potrzebę przeżycia przygody, emocji, zrobienia czegoś ważnego, zdobycia uznania. Z pewnością na jawie wyobrażasz sobie mimowolnie inne sytuacje, w których odgrywasz ważną rolę, przyczyniasz się do zwycięstwa, jesteś ważny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
(22-11-2021, 17:44 )incestus napisał(a): Rozumiem, że jedyne emocje, jakie pamiętasz z tego snu do poczucie sukcesu, zwycięstwa. Mimo pozornie przerażającej wojennej treści nie czułeś żadnego lęku. Jeżeli tak, to taki typowy sen na bazie fantazji. Oznacza tylko potrzebę przeżycia przygody, emocji, zrobienia czegoś ważnego, zdobycia uznania. Z pewnością na jawie wyobrażasz sobie mimowolnie inne sytuacje, w których odgrywasz ważną rolę, przyczyniasz się do zwycięstwa, jesteś ważny.

pamiętam jeszcze jak po tym jak dostałem kule w brzuch to odczułem strach, a jeśli chodzi o wyobrażanie sobie czegoś na jawie to tak, wyobrażam sobie takie coś ale tylko jeśli jestem blisko sukcesu na jawie. ale staram se za duzo nie wyobrażać bo staram się praktykować ADA, więc nie wiem czy ten strach w momencie dostania kuli w brzuch coś zmienia.
LD - 26
Sny o LD -  6
FA - 10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sen o wojnie, sen o krowach. Nikolaa 3 1,567 10-12-2016, 23:50
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1