Sen o koledze z pracy.
#1
Witam, jestem tu nowa. Mam ogromną prośbę o interpretacje snu. Dzisiaj w nocy śniło mi się że byłam w pracy i bardzo bolał mnie brzuch. Kierownik (nie jest bezpośrednio moim kierownikiem ,ja podlegam pod kogoś innego ) nachylał się nade mną żeby sprawdzić jak się czuje i gdy zobaczył, że bardzo cierpię to powiedział że pojdzie ze mną do lekarza. Szliśmy obok siebie i nagle nasze ręce się złączyły, najpierw delikatnie i nieśmiało a później całkiem mocno. I szliśmy tak trzymając się za ręce. Było to dla mnie bardzo miłe uczucie, jakbym bardzo tego pragnęła . Obudziłam się, a brzuch rzeczywiście mnie bardzo bolal. 

Noc wcześniej śnił mi się ten sam mężczyzna. Był to jakis wyjazd służbowy. Gdzie podobno nie wywiązywałam się ze swoich obowiązków , nie pamiętam dlaczego ale wiem że miałam jakiś poważny powód. Podczas obiadu usiedliśmy na przeciwko siebie ale były też tam inne osoby i w obecności tych osób on nakrzyczał na mnie i powiedział że mnie zwalnia. W rzeczywistości nie może tego zrobić. Było mi bardzo przykro , wstyd i płakałam. 

Proszę powiedzcie co te sny mogą znaczyc . Pracujemy razem, spędzamy ze sobą dużo czasu. Dodam że oboje mamy małżonkow .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Zdradzę ci sekret. Tylko nie mów nikomu.

Nie oznacza to absolutnie niczego, to tylko sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
No cóż, małżeństwa małżeństwami, ale ta relacja chyba osiągnęła jakieś napięcie romantyczne :)
W pierwszym śnie ból brzucha przeszedł do snu w niezmienionej postaci a twoją senną reakcją była potrzeba opieki i czułości. Zamiast męża sen podstawił ci kolegę z pracy jako obiekt i to jedyne co w tym śnie może być dla ciebie istotne.

W drugim śnie na pierwszym planie jest scena upokorzenia przez postać, która jest dla ciebie w jakiś sposób ważna. Oznaczać to może w pierwszej kolejności, że po prostu obawiasz się go zawieźć w rzeczywistości, skupiasz się, żeby wypadać w pracy kompetentnie. W drugiej kolejności może to być pesymistyczna antycypacja wydarzeń z zupełnie innej działki - możesz obawiać się zawstydzenia i upokorzenia w sferze rodzinnej albo osobistej, może czeka cię jakaś konkretna sytuacja, która cię niepokoi w taki sposób ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1