SAILD-moja własna technika.
#1
S-eksual
A-bstinence
I-nduce
of
L-ucid
L-dream

Technika opiera się na przekonaniu, iż stan na jawie odpowiada stanowi we śnie. Jako, że senna rzeczywistość dostosowuje się do naszych emocji. Ogólnie do naszego stanu. Np jak przestraszymy się czegoś we śnie to nagle wszystko staje się mroczne, a sen staje się koszmarem. Samo kontrolowanie LD opiera się w głównej mierze na "podpowiadaniu" podświadomości czego chcemy, a nie na dosłownym kontrolowaniu go siłą woli. Opierając się na tym co napisałem powyżej wymysliłem technikę SAILD. Polega ona na trwaniu w celibacie tak długo jak chcecie. Ważne jest, żeby wprowadzić się w stan silnej chęci zaspokojenia. Jednocześnie wykonywać TR w każdej sytuacji, która jakkolwiek może skojarzyć się z erotyką. Ta technika jest o tyle prosta, że nie musimy przykladać dużej wagi do zwracania na takie sytuacje uwagi. (Ale rymy ;) ) Bo one będą się po prostu ciągle pojawiać i będą niejako zmuszały cię do chwili skupienia. Sytuacje o które mi chodzi to NP: zobaczenie ładnej dziewczyny/chłopaka, zobaczenie jakiegoś zdjęcia czy filmiku. Dajcie znać co o tym myślicie, albo może to nie ja wymyśliłem tą technikę i już ją kiedyś testowaliście? Z chęcią o tym poczytam. A i rzucam wyzwanie przetestowania tej techniki ISABELI.
Buddyzm i Medytacja

Uświadomienia-6
LD-1    -(PEŁNOPRAWNE)
FA-4
SNY O LD-4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
A nie prościej po prostu ćwiczyć uważność w ciągu dnia (ADA) i zwykłe TR'y? Twoja technika jest skoncentrowana mocno na jednym aspekcie i poniekąd trzeba wymusić pewne sytuacje, żeby doprowadzić do finalnego efektu. Nie twierdzę jednak, że nie będzie ona działać. Jeśli jest "skrojona" pod Ciebie to jak najbardziej życzę powodzenia w praktyce i czekam na raport :D
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Pojebane i genialne równocześnie. wadą jest wybór pewniej ścieżki życiowej, ale jak ktoś nie ma wyboru, to chyba powinno działać.
Wady jakie widze, LD zostanie spożytkowane na zaspokojanie frustracji, jesli powtórzy sie to odpowiednio czesto lub bedzie odpowiednio satyfakcjonujace, to gotujesz sobie, jakaś formme pojebania, krótko, średnio lub dlugo terminowo.
<3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
chyba nie jestem aż takim oneironanistą.

Czy jak będę miała deprywację latania na jawie, to będę wtedy śnić o lataniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Najlepsze techniki na LD, to takie, które odbijają się pozytywnie też na naszej jawie. Więcej korzyści, ale też lepsza i bardziej trwała motywacja do praktyki. Także jak dla mnie słaba technika, chyba że ktoś sobie chce zafundować regres w rozwoju emocjonalnym :D
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  moja własna technika Sewek2115 8 1,432 17-04-2023, 10:40
Ostatni post: Travel
  Moja "technika" na zwiekszenie szansy na LD Jestem Kiler 3 1,803 29-05-2021, 20:33
Ostatni post: Dream Walker
  Moja autorska technika na LD. Tom00 11 7,590 11-07-2019, 01:21
Ostatni post: Korsarz04
  Moja technika na LD :) Heniut 7 9,169 25-12-2011, 23:00
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1