Pytanie o dziennik snów - jego format
#1
Hej mam pytanie, bo na moim forumowym dzienniku jest parę snów ale też dużo jakby komentarzy na ich temat i też rozmowy z innymi forumowiczami i mam pytanie czy da się zrobić by odseparować lub coś zrobić by były tam same sny czy jakoś nie wiem bo cykam się że te rozmowy tam mogą przeszkadzać komuś kto czyta te sny. Pozdrawiam  :) ;) :D :x
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Dotychczas nie było zakazu pisania w czyichś notatnikach, więc nie możemy usunąć teraz tych treści, chyba że znajdziesz tam jakieś ewidentne offtopy. Na przyszłość będziemy wiedzieć, żeby podczas zakładania dziennika dać użytkownikowi wybór, czy życzy sobie go w interaktywnej czy całkowicie indywidualnej postaci z zablokowanymi postami od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(23-06-2019, 09:14 )incestus napisał(a): Dotychczas nie było zakazu pisania w czyichś notatnikach, więc nie możemy usunąć teraz tych treści, chyba że znajdziesz tam jakieś ewidentne offtopy. Na przyszłość będziemy wiedzieć, żeby podczas zakładania dziennika dać użytkownikowi wybór, czy życzy sobie go w interaktywnej czy całkowicie indywidualnej postaci z zablokowanymi postami od innych.

Dzięki za odpowiedź, miłego dzionka  :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1