Przykry problem
#1
Na początku jako, że jestem nowa na forum, to chciałabym się przywitać  :)  Mam nadzieję, że nie pomyliłam działu, bo chyba tutaj dyskutuje się o problemach z świadomymi snami, a tego dotyczy mój problem. Miałam kilka świadomych snów, słabo je kontrolowałam i jakby obraz był rozmazany, przez co wydawało mi się, że nie jestem sobą ze snu. Jakby ktoś inny sterował mną, a ja byłam widzem. Każde te LD (nie wiem czy to był napewno świadomy sen, dlatego jakby ktoś mógł mi powiedziec co to napewno było) kończyło się tym, że budziłam się bardzo podniecona i można się domyśleć jaki był tego efekt. Czy da się jakoś temu zaradzić??? Nie chcęsię budzić po każdym świadomym śnie "mokra", bo to trochę kłopotliwe dla mnie. A i nie mam chłopaka, jeśli to miałoby byc jakies wytłumaczenie. Proszę o pomoc z tym problemem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Musisz nawiązać lepszy kontakt ze swoją podświadomością w stanie jawy. Poprzyglądać się swoim myślom, poobserwować, co się dzieje w Twoim ciele. To pomoże stać się sobą.
Napisz jeszcze, w jaki sposób osiągnęłaś te świadome sny. Po czym poznałaś, że to sen.

Jeśli chodzi o mnie, to kiedyś śniło mi się, że byłam mokra, a jak się obudziłam, to byłam sucha. Bardzo mnie zaskoczyła ta sytuacja.
3 lata na i-senie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Witam.
Pozycja snu ma wpływ na sny.W przypadku  Lapisa sprawdza się  bardzo dobrze pozycja na prawym boku, sny  przyjemne i śmieszne.
Informacje na ten temat  nizej , w linkach  na  anglojęzycznej i polskiej  internetowej  stronie.

https://www.everydayhealth.com/sleep/can...reams.aspx


http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Pozy...omosc.html

Muzyka  przed snem ma bardzo duży wpływ  na marzenia  senne .  Jeśli możesz posłuchaj muzyki  z linku niżej.Na pewno będziesz  miała  przyjemny sen.


Lapis poleca też   posłuchać   trzeciego  filmu. Posłuchaj filmu od 20 minuty bo wprowadzenie jest trochę długie.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Hahaha dobra robota Nalewa :P Pięknie przewidziane :)

Aragorn : Sny, które opisujesz nie mają znamion snów świadomych. Trochę ambiwaletnie piszesz na temat swojej kontroli w nim. Rozumiem, że to jak by ktoś kontrolował Ciebie, która kontroluje sen :P Ten ktoś, to może twoje pożądanie :)
Nie piszesz, co w tych snach się dzieje, ale można podejrzewać, że to zwykłe sny erotyczne. Jeżeli fabuła takich snów nie ma związku z podnieceniem, to oznacza, że poranny wzrost libido spłyca sen i powoduje takie zwiewne przejawy sennej kontroli. To fizjologia, pojawia się powiedzmy 13 - 16 rok życia albo po długiej abstynencji od seksu ;) Jak chcesz uniknąć kłopotliwych sytuacji mokrej pościeli, to musisz wziąć libido we własne ręce przed zaśnięciem :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1