Pozikiwy dziennik #1
#1
Witam na potrzebę kursu założyłem dziennik snów prowadziłem w formie zeszytu ale uznałem że tak będzie najlepiej ponieważ gdy będę mieć jakiś problem to ktoś mi pomoże i coś zaradzi. a więc przejdźmy do snu .
Ostatnio oglądam bardzo dużo Anime a dokładnie Attack on titan no i z natury rzeczy (przynajmniej ja tak mam) jak robimy czegoś dużo to wcześniej czy później się nam to przyśni od razu mówię że jak nie oglądaliście anime albo nie czytaliście mangi to nie czytajcie tego wpisu bo nic nie zrozumiecie jednak polecam się wczytać może zachęce was do obejrzenia anime .
Więc akcja zaczyna się na murach byłem zwiadowcom nagle pojawił się kolosalny tytan no i jak zawsze zniszczył mur koło mnie było kilkoro towarzyszy jednak nikogo nie znałem i z nikim nie rozmawiałem spadłem z muru zdążyłem użyć sprzętu do trójwymiarowego manewru (jak by ktoś nie wiedział co to to jak by takie linki dzięki którym można się poruszać jak spiderman) no i tak przez 5 sekund wisiałem i nagle linki pękły zaczęłem spadać jakiś zwiadowca mnie złapał i uratował potem sen się urwał nie był to świadomy sen . PS: Mam pytanie w momencie zniszczenia muru to był taki wybuch uderzyły mnie odłamki poczułem ból czy tylko ja odczuwam ból w snach ?.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Nie tylko ty, ale nie mówmy o tym głośno. Jeszcze ktoś to podłapie i będzie. :P
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
*mówię o tym głośno XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Zauważyłem, że ból w snach pojawia się często, kiedy działa realny bodziec dotykowy na nasze śpiące ciało. Może to być jakaś mucha, strzępek pościeli albo niewygodnie zablokowana kończyna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1