Płonący duch i anioł stróż?
#1
Witam, jestem tutaj nowa. Zarejestrowałam się tu po to, by wyjaśnić w jakiś sposób swój dzisiejszy sen. Chciałabym na początku podkreślić, że w moich snach niezwykle często pojawia się motyw ognia w negatywny sposób (ginę od niego, uciekam przed nim, jestem przez niego otoczona) oraz, że jestem ateistą, więc nie wierzę w Boga, chodź uznaję istnienie przeznaczenia i pozytywnych energii w naszym życiu. Do rzeczy... Sen był krótki i z mojej perspektywy bardzo przerażający. Miałam wrażenie, że się obudziłam, po mojej lewej stronie stała płonąca duża postać. Czułam bijący od niej żar. Zaczęła się do mnie zbliżać (rzucać się). Z prawej strony (jest tam ściana, więc uniemożliwia to stanie w tamtym miejscu czegokolwiek...) wskoczyła pomiędzy mnie, a tą zjawę postać i zderzyła się z tą energią. Obie zginęły po wybuchu, a na mnie opadł popiół i fragment górnych zębów mojego "anioła stróża". Jak myślicie, jakie znaczenie może mieć ten sen? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ogień nie będzie miał dodatkowego symbolu, u Ciebie to uosobienie lęku przed bólem, śmiercią czy kalectwem, ale możliwe że także przed czymś przyziemniejszym. Nie wiemy co poza tym czułaś w tym śnie. Obstawiam, że w ostatnich dniach po prostu przeżyłaś sytuację, w której niebezpieczeństwo lub stresowa sytuacja ustąpiła w ostatniej chwili, w której być może musiałaś coś poświęcić, albo ucierpiał ktoś inny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Właśnie problem polega na tym, że w moim życiu nie dzieje się nic na tyle stresującego, by było warte większej uwagi. Ostatnio pisałam próbne matury, zrezygnowałam ze studniówki... moim zdaniem to są w mniejszym, bądź nieco większym stopniu bzdury... Dziwne. Podczas snu odczuwałam przede wszystkim strach i pomimo "ocalenia" przez dobrą energię nie odczułam żadnej ulgi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Prawdziwa fabuła snu dotyczy takich właśnie pierdół, nie spodziewaj się religijnego znaczenia ani wzniosłych zapowiedzi, sen ubrany był w te magiczne energie tylko dlatego, że w jakimś stopniu się czymś takim interesujesz, czy to z refleksji teologicznych, czy z gier komputerowych. Pomyśl kiedy ostatnio czułaś taki CHWILOWY lęk, bo to jest chyba charakterystyczne w tym śnie - był krótki. Być może konieczność odpowiedzi na czyjeś stresujące wnikliwe pytanie czy coś w tym stylu? Zastanów się co jeszcze WIEDZIAŁAŚ a nie WIDZIAŁAŚ w tym śnie - czym miał być napastnik? Czy czułaś, że to TWÓJ anioł a potem stratę po nim? Żal? Zaskoczenie, że ratunek nadszedł ze strony niemożliwej? Zastanów się nad każdym uczuciem i ich dynamiką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1