Pierwsze LD
#1
Witam,

Z samego początku strasznie chciałbym podziękować serwisowi i-sen bo to dzięki wam już w 5 śnie od praktykowanie Waszych metod udało mi się LD, w dodatku je "wybroniłem". Strasznie Wam dziękuje i do wszystkich co próbują nie zrażać się w końcu się uda !

No to może podpowiem co ja też sobie praktykuje. W ciągu dnia mówię sobie, może to i głupie do umysłu uda nam się to dla naszego wspólnego dobra Ty się pobawisz i ja :D No i przed snem mówię sobie : będę świadomie śnić, zapamiętam swój sen i tak sporo razy lecz nie, aż do zaśnięcia. Oprocz tego oczywiście w dzień testy rzeczywistości lecz spontanicznie. No i na dodatek dużo myślę o LD i wierze, że się uda lecz przejdźmy do konkretów ;).

Sen miałem na początku strasznie dziwny w jakiś budynkach do remontu gadałem z kolegami o bukmacherskie bo wczoraj w rzeczywistości trochę obstawiłem. Potem kolega od mnie, że musi na autobus strzeliłem z jakiejś armaty w blok śmialiśmy się i poszliśmy na autobus. W głowie były mi pieniądze bo w śnie niby kolega mi 100zł wisiał więc się dogadywaliśmy liczyliśmy kasę, jakiś gościu do mnie, żebym nie liczył kilku tyś na ulicy bo zarabiają o wiele mniej (hehe). Następnie koledzy poszli na autobus o 22:16. A ja poszedłem w swoją stronę spotkałem dwóch kolegów wracali ze szkoły i nagle jechali autem. Kolega wymusił praktycznie metr przed maską facetowi, a gościu ominął go przy +-100 jak gdyby nigdy nic. Pojechali w prawo zaparkowali poszli do autobusu dziwne lecz było normalne. Poszedłem dalej ulica jak z mojego miasta i dziwny blok, w którym jedynie w jednym mieszkaniu świeciło światło. Mieszkanie od zew. dziwne. Jakieś szklane ścianki z okien itp. No nic z tego mieszkania słyszałem jakiś program dziwny też. Nagle znalazłem się w tym domu chory klimat tam trochę był. Schodziłem po schodach przypominał mi jak kolegi z domu, schodzę schodzę i nagle mam jakby oczy nad sobą i jestem moja nauczycielka od ang wtf i wtedy w głowie nagle.. Zaraz zaraz ja nie jestem kobietą to jest sen i nagle czarny obraz spadam, serce mi bije mega emocje. I nagle jakbym się obudził strasznie, ale to strasznie realistycznie bo ułożenie mego spania strasznie realistyczne lecz padało zielone światło na mnie więc myślę coś nie tak. Zrobiłem test z nosem i udało się oddychałem więc znowu, szybka podróż. Nagle jestem w klasie znowu od razu test zrobiłem i znowu oddychałem przez nos i już wiedziałem co jest pięć. Nauczyciel do mnie co chce zrobić, a w ławce był murzyn. Powiedziałem coś rasistowskiego muahaha udało się. Zrobiłem jeszcze jeden test znowu oddychałem przez nos. To otworzyłem okno i leciałem, ale kurde trudno nie potrafię się utrzymać to gładziutko wylądowałem na brzuch no i zobaczyłem super blondi, to wiadomo co było :D Super odczucia lecz się obudziłem od razu test znowu, ale to już była rzeczywistość :D

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc. Ludzie to naprawdę działa ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
No nieźle :)
Gratulacje i życzę dalszych sukcesów :)
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1