Opowieści z nocnych przygód Szamana.
#16
Jadę wyczynowym rowerem przez ośnieżoną okolicę, krajobraz się trochę zmienia co jakiś czas. Raz jest śnieg, a za chwile  jakby wydmy przez które się przedzieram. Jazda po piasku bardzo mnie wyczerpuje. Zauważam samochód na drodze z blondynką za kółkiem, która zamiast na drogę to patrzy w telefon. Kobieta wpada w lekki poślizg, staje prostopadle do drogi blokując cały ruch ale zupełnie się tym nie przejmuje i dalej grzebie w telefonie. Tworzy się korek ale nikt z kierowców nie reaguje tylko czekają. Krzyknąłem więc -Ty głupia debilko! blokujesz całą ulicę!
Wszyscy kierowcy spojrzeli na mnie z nienawiścią, powysiadali z samochodów i  zaczęli mnie gonić.
Uciekam więc na moim rowerku przed wściekłym tłumem, wjeżdżam w jakiś las lub do parku, kluczę między drzewami, omijając korzenie. Trafiam na jakiś masyw skalny, nie da się tamtędy przejechać więc zostawiam rower i ruszam szczelinami między głazy. W okół pojawia się dziwna, zielonkawa mgła, coraz więcej skał było obrośniętych mchem.
Wyszedłem z między szczelin na rozległe pole skał, mgła unosiła się wszędzie dookoła, zasłaniała widok. Zrozumiałem, że śnię. Obok stał duży posąg, wyglądał jak z jakiegoś filmu o Aztekach, przyglądałem mu się dłuższą chwilę i poszedłem zwiedzać dalej. Spotkałem blondynkę z samochodu, kłóciliśmy się przez chwilę, olałem ją i ruszyłem dalej. Doszedłem do urwiska skalnego, przede mną rozpostarł się piękny widok, po sam horyzont w dole były skały spowite zielonkawą mgłą. Poczułem ogromną, otaczającą mnie przestrzeń, widziałem krzywiznę ziemi. Jednak czegoś mi brakowało, wiedziałem, że to nie LD „pełną gębą” gdzie przeżyje jakąś euforyczną chwilę.
Miałem na sobie plecak, postanowiłem więc wykorzystać go jako spadochron.
Skoczyłem z urwiska, spadałem niespodziewanie szybko czując pęd powietrza.
Pociągnąłem za pasek od plecaka, jednak spadochron się nie otworzył. Z wielkim impetem uderzyłem w skałę na dole, skała była miękka, jednak szok wystarczył żeby sen się rozmył i skończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Opowieści z nocnych przygód Szamana. - przez sz4m4n - 08-09-2018, 13:54
RE: Opowieści z nocnych przygód Szamana. - przez sz4m4n - 10-10-2018, 13:36

Skocz do:

UA-88656808-1