Od zera do Dominika Cobba
(27-04-2019, 14:56 )Isabela napisał(a): Przed zaśnięciem obejrzałam film "Bez litości 3", ale nie przyśniło mi się nic ciekawego.

Spróbuj z tym: https://www.youtube.com/watch?v=uD4izuDM...dex=5&t=0s
 Przerażająca ,nieunikniona ,śmiertelnie poważna ale za to niesamowicie piękna wizja końca świata na pewno pobudzi senne zmysły.  :)

03-04.05.2K19
Czas snu ok. 8h


SEN 1) ...Tak więc ,znalazłem się w innej części kosmosu. Nie wiem gdzie dokładnie. Na pewno jest to planeta skalista. Wygląd? Trochę skał tu ,trochę skał tam ,ogólnie raczej pustynnie ,choć gdzieniegdzie znajdzie się jakaś większa kępka roślinności. Klimat? Nie za ciepły ,nie za zimny ,taki pryma sort. A w jaki sposób się tu znalazłem? Tego za bardzo nie wiem. Byłem w jakimś laboratorium. kilkudziesięciu gości w białych kitlach krzątało się przy komputerach ,stertach kartek i nagle trach. Białe ,jasne ,oślepiające światło i jestem na innej planecie. Pomimo nijakiej powierzchni globu na jakim się znalazłem ,to za to widok na niebo był świetny. Tysiące gwiazd widocznych nawet w ciągu dnia. Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz. Otóż w pewnym miejscu z podłoża wychodziło kilka jakby korzeni które wraz z wplątanymi w nie głazami tworzyły jedyny w swoim rodzaju koralik znikający gdzieś w oddali nieba. 
  Nie dane mi było jednak napawać się widokiem tego dziwnego zjawiska oraz pięknem gwiazd gdyż musiałem wejść do pobliskiej jaskini ogarnąć siebie oraz kolegów z którymi tu trafiłem. Było nas czterech dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. Zaczęliśmy budować posłania i zbierać jedzenie.
(...) Minęło kilka nieciekawych dni w czasie których byliśmy zajęci asymilacją z nowym miejscem przebywania. Zrobiliśmy wszystko co się dało ,zebraliśmy wszystko do jedzenia co się dało a i okazało się ,że nasza planeta my tylko jakieś 100-150 metrów średnicy. Tak więc było nie ciekawie. Spędziliśmy w marazmie nic nierobienia jeszcze kilka dni. Moi towarzysze nie byli zbyt rozmowni ,więc gdy jedna z dziewczyn powiedziała ,że niedługo skończy się żywność nawet nie rozpoczynałem z nimi żadnej dysputy ,gdyż wiedziałem ,iż niczego ciekawego od nich się i tak nie dowiem. Usiadłem w ciemnym kącie naszej jaskini i począłem rozmyślać. Przeanalizowałem wszystko co zostało mi w pamięci z tego feralnego dnia i po długich rozmyślaniach doszedłem do wniosku ,że za wszystko odpowiedzialny jest mój dobry znajomy z którym byłem w laboratorium ale jakimś dziwnym trafem nie znalazł się wraz z nami na tej niegościnnej planecie. To bezsprzecznie była jego sprawka. Zły na niego i wściekły na siebie za to ,że dałem się tak łatwo wciągnąć w pułapkę poszedłem spać. Śniło mi się ,że owy znajomy siedzi w tym czasie w laboratorium i robi wszystko by ściągnąć nas z powrotem. Po obudzeniu uznałem to za brednie. 
  Minęło kilka kolejnych dni. Niespodziewanie sen okazał się być prawdą. Patrzyłem na mojego znajomego i kilku astronautów ,którzy przylecieli statkiem kosmicznym. Zacumowali przy koraliku ze skał i lian. Wyszli ze statku i udali się na jego dół. Widziałem strach na twarzy mojego przyjaciela ,schodzącego w dół ,bał się czy aby nie przylecieli za późno. Po chwili ujrzałem również szczery uśmiech zadowolenia i ulgi gdy zobaczył naszą grupę kosmicznych rozbitków stojących na dole. Jednak były tam jedynie trzy osoby ,dlatego gdy ratownicy przybyli już do rozbitków mój znajomy zapytał od razu gdzie jest Paweł (czyli ja). Jedna z dziewczyn odpowiedziała mu oschle "Nie ma ,popełnił wczoraj samobójstwo ze złości i bezsilności."...


Sen 2)  Drugi sen był z dzisiejszej nocy najciekawszy. Spacerowałem sobie wraz z ojcem i bratem po mieście pod pewnymi względami podobnym do mojego w którym żyję. Stare post sowieckie bloki z płyty ,niektóre już odnowione ,inne czekające jeszcze na ten zaszczyt. Chodniki z kostki ciągnące się pomiędzy wspomnianymi blokami oraz nieodłączny klimat życia w trybie wegetacji ,w świecie bez perspektyw ,niedającym nadziei na lepsze jutro.
   Brat i tata o czymś rozmawiali ja zaś szedłem z boku i nie słuchałem ich zbytnio. O dziwo miasto wydawało być się dziś jakieś bardziej puste. Wszystkie okna pozamykane. Brak ludzi na dworze. Żadnych dźwięków w około ,oprócz tych wydawanych przez moją rodzinę. Minęliśmy właśnie chodnikowy zakręt i szliśmy wzdłuż płotu oddzielającego nas od placu zabaw ,gdy nagle usłyszeliśmy za sobą ciche i niewyraźne "Urodziile,dadd sieee 10 psdlsdzka ,ożenimdsad sieee 10 paździedasdm i umrę dziesiateko padszsdcz". Odwróciliśmy się natychmiast i niesamowicie zdziwiliśmy gdy zauważyliśmy człowieka za sobą jako ,że nikt za nami wcześniej nie szedł i w ogóle nikogo w okolicy nie było. 
Tym człowiekiem był starszy facet ,koło pięćdziesiątki ,o siwych włosach. Był bardzo gruby. Mamrotał do nas niewyraźnie. Jego ruchy , zataczanie się ,mimika twarzy wszystko wskazywało na to ,że to zwykły pijak ,który wypił trochę za dużo wody ognistej i zgubił drogę do domu. Brat i ojciec już się odwracali i szli dalej ,nie przejmując się spotkanym gościem ,jednak mnie zaintrygował ten biedny człowiek. Wyglądał na prawdę tragicznie ,jakby miał zaraz zejść na zawał. Po kilku sekundach zauważyłem coś jeszcze. Otóż skóra jego twarzy zmieniała kolor co sekundę. Najpierw była kremowa jak u zwykłego człowieka ,potem czerwona jak u pijanego a na koniec sina jak u mocno chorego i od nowa ,co sekundę zmiana. Podszedłem bliżej ,ten zatoczył się znowu i zaczął upadać. Złapałem go w ostatniej chwili i uniosłem. Gdy to uczyniłem ,to typ jakby obudził się z transu ,zauważył mnie i zaczął mówić do mnie wyraźnie to co przedtem "Urodziłem się 10 października ,ożeniłem się 10 października i umrę 10 października. Urodziłem się 10 października ,ożeniłem się 10 października i umrę 10 października." Nie powiedział tego wprost ale wiedziałem ,że chodzi mu o ten sam rok. Zaciągnąłem go na pobliską ławkę i spytałem czy jest podróżnikiem w czasie. Odpowiedział "tak synu". Podziękował mi za pomoc i domyślając się o co chcę zapytać powiedział "Aby móc podróżować w czasie musisz tylko uwierzyć w boga i jego świętych" ,po czym wskazał mi pobliskie drzewo pod którym siedział Jezus wraz z jakimiś dwoma świętymi ,których nie mogłem rozpoznać gdyż cień padał na ich twarze. Chciałem zapytać czy podróżuje przy użyciu jedynie swojego ciała i jakiejś tajemnej mocy czy ma od tego maszynę ale gdy się odwróciłem zastałem pustą ławkę. Odwróciłem się ponownie ,pośpiesznie ,lecz pod drzewem również nikogo nie było...

Przed snem oglądałem film o dylatacji czasu więc pewnie stąd wątek podróży w czasie.


Sen 3) Jechałem na rowerze wraz z ojcem i bratem po mieście. Nie było w nim niczego nadzwyczajnego oprócz ludzi. Widząc ich uznałem ,że znajduję się w innym wymiarze...


Sen 4) Byłem pracownikiem małego supermarketu na stacji paliwowej. Wykładałem właśnie produkty na półkę gdy usłyszałem szmer przy kasie. Obawiając się najgorszego szybko tam pobiegłem i zastałem czterech gdzieś 18-sto latków kradnących pieniądze i sprzęt elektroniczny. Łup wkładali do czerwonego worka. Mieli przy sobie pałki tak więc nie spodziewali się ,że ich zaatakuję jednak uczyniłem to i szybko pożałowałem. Zbili mnie niemiłosiernie. Bójka przeniosła się na zewnątrz. Niestety nikt z obecnych na stacji mi nie pomógł. Sam musiałem odpierać ataki. W końcu udało mi się złapać worek z cenną zawartością ,przyłożyć w mordę bandycie i zbiec do sklepu. Złodziejaszki odpuściły. Położyłem worek na ladzie i zacząłem oblizywać rany. Po minucie do sklepu wbiła właścicielka i nakrzyczała na mnie za to ,że nie pracuję tylko się obijam. Chciałem jej wyjaśnić ,że był napad ,uratowałem jej kasę i chwilowo jestem kontuzjowany ,lecz ona powiedziała ,że wszystko widziała jednak nic nie zmienia to faktu ,że mam pracować i nic jej nie obchodzi ,że ledwo mogę się ruszać. Już miałem pokornie wrócić do roboty gdy ta wzięła worek ze zrabowanymi rzeczami i zaczęła jeszcze mocniej drzeć na mnie japę. Za to ,że banknot pogięty ,inny porwany ,tutaj jakiś kabel popsuty i dlaczego klawiatura rozwalona. Teraz to się już ostro wkurwiłem. Zacząłem kląć na nią niemiłosiernie ,użyłem chyba każdego znanego mi przekleństwa. Dodatkowo rozjuszony łapałem wszystko co miałem pod ręką i rzucałem w to niewdzięczne babsko. Skończyłem na dużym ,białym kalkulatorze ,po czym otworzyłem z kopa drzwi i wyszedłem...
Nemo ante mortem beatus
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-12-2017, 08:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-12-2017, 09:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Lapis - 09-12-2017, 19:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-12-2017, 14:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-12-2017, 16:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2017, 16:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-12-2017, 10:28
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-12-2017, 17:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-12-2017, 19:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-01-2018, 23:30
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez MistycznyKLB - 03-01-2018, 23:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Tajwan - 04-01-2018, 00:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-01-2018, 09:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 13-01-2018, 21:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-01-2018, 23:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-02-2018, 12:38
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-02-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 22-02-2018, 10:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-02-2018, 21:29
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 25-02-2018, 13:41
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 25-02-2018, 13:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-03-2018, 01:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-03-2018, 11:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-03-2018, 16:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-03-2018, 02:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-03-2018, 13:43
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-05-2018, 19:13
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-05-2018, 22:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-05-2018, 10:41
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-05-2018, 11:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-05-2018, 11:20
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-05-2018, 22:24
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 20-05-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-05-2018, 21:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-05-2018, 16:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-05-2018, 01:17
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-05-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-06-2018, 21:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-06-2018, 13:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-06-2018, 16:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 17-06-2018, 11:52
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-06-2018, 21:08
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 21-06-2018, 23:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-06-2018, 23:26
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-06-2018, 12:10
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 26-06-2018, 10:01
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 00:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 29-06-2018, 07:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 10:45
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 29-06-2018, 14:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 15:14
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 30-06-2018, 13:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-07-2018, 14:58
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 02-07-2018, 17:57
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 07-07-2018, 19:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-07-2018, 13:47
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-07-2018, 22:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 18-07-2018, 23:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-07-2018, 21:35
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-07-2018, 02:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 26-07-2018, 20:04
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 30-07-2018, 15:58
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-07-2018, 15:22
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-08-2018, 09:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-08-2018, 12:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-08-2018, 00:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 06-08-2018, 18:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 07-08-2018, 00:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-08-2018, 00:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-08-2018, 21:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-08-2018, 00:43
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 20-08-2018, 16:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-08-2018, 19:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-08-2018, 00:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-09-2018, 23:16
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-09-2018, 20:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-09-2018, 22:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 23-09-2018, 16:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 20-09-2018, 22:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 21-09-2018, 11:29
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez sz4m4n - 21-09-2018, 12:30
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-09-2018, 18:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Freskum - 23-09-2018, 21:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-09-2018, 21:12
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 28-09-2018, 20:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-10-2018, 21:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Onejronauta - 07-10-2018, 15:53
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 07-10-2018, 20:14
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-10-2018, 15:13
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 23-10-2018, 16:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-10-2018, 16:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 28-10-2018, 01:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 04-11-2018, 22:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 04-11-2018, 23:36
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Dreamer - 04-11-2018, 23:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-11-2018, 00:02
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Dreamer - 05-11-2018, 00:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 05-11-2018, 06:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez sz4m4n - 05-11-2018, 16:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2018, 00:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2018, 21:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-01-2019, 23:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 17-01-2019, 19:12
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-03-2019, 21:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 25-03-2019, 18:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-03-2019, 19:19
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 30-03-2019, 16:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Howolf - 29-03-2019, 22:52
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 30-03-2019, 16:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez hotaru - 30-03-2019, 23:39
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 18:09
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Neurocosmic - 01-04-2019, 18:48
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez incestus - 01-04-2019, 20:21
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 21:37
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Neurocosmic - 01-04-2019, 22:59
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez incestus - 01-04-2019, 22:15
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 23:33
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-04-2019, 02:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 08-04-2019, 17:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-04-2019, 18:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-04-2019, 19:47
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 14-04-2019, 22:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-04-2019, 16:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 15-04-2019, 18:26
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 15-04-2019, 19:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-04-2019, 02:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 27-04-2019, 14:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 04-05-2019, 20:22
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-05-2019, 11:20
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Howolf - 09-05-2019, 22:57
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-05-2019, 07:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-05-2019, 00:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Bellatrix - 12-05-2019, 00:16
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-05-2019, 02:28
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-06-2019, 23:09
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-06-2019, 14:31
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 06-06-2019, 17:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-06-2019, 17:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-06-2019, 20:24
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 16-06-2019, 20:35
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez hotaru - 16-06-2019, 23:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-07-2019, 15:57
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 17-07-2019, 18:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 17-07-2019, 20:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 18-07-2019, 16:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 18-07-2019, 16:53
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 18-07-2019, 22:26
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 18-07-2019, 22:46

Skocz do:

UA-88656808-1