Od zera do Dominika Cobba
#84
Otóż to 


22-23.09.2K18
  Pomimo 7 godzin snu niczego nie zapamiętałem. Jedynie po jakichś pięciu-sześciu godzinach od obudzenia się ,podczas słuchania wykładu przed oczami w ułamku sekundy przeleciał mi kawałek snu. Mało nie podskoczyłem z wrażenia ,zwłaszcza ,że już trochę przysypiałem od słuchania. Niestety tak szybko jak się pojawił tak szybko zniknął więc i tak pozostałem z niczym.


23-24.09.2K18
Czas snu ok. 5 + 2h

1) Bardzo płytki sen ,wybudzałem się co chwila i zasypiałem. Gdy zrozumiałem z czym mam do czynienia powiedziałem stop i obudziłem się całkowicie.  
  W fabule chodziło o to ,że chodziłem po mieście i robiąc różne rzeczy sprawdzałem czy zasnę np. zjadałem banana ,kładłem się na chodniku ,zasypiałem i byłem budzony przez dziadka\sędziego ,który wyglądał jak Aleksander Doba. Udało mi się zasnąć po trzech zrobionych rzeczach. Zjedzeniu bananów ,jakichś czerwonych owoców i przebiegnięciu krótkiego toru z przeszkodami. Byli też inni ludzie ,którzy robili dziwne rzeczy ,chodzili po nich spać a jeśli ich sędziowie uważali ,że już zasnęli byli budzeni i biegli do kolejnej konkurencji...


WBTB Obudziłem się planowo po pięciu godzinach. Jestem niezmiernie szczęśliwy z tego powodu ,że obudził mnie mój mózg przy pomocy alfa-budzika ... co zwykle mu się nie zdarza. 
  Niestety była to ostatnia pozytywna rzecz tejże nocy ponieważ po odczekaniu 90 minut ... nie mogłem zasnąć  facepalm 


24-25.09.2K18
Czas snu ok. 5+2h

NIC

WBTB Nie miałem problemu z zaśnięciem tak jak dnia poprzedniego. Zasnąłem prawie natychmiast.

-) Hmmmm. Miałem jakieś cztery lub pięć snów po każdym z nich budziłem się i patrzyłem na godzinę w telefonie.
 Najwcześniej obudziłem się godzinę a najpóźniej 3 minuty przed budzikiem. Przedostatni raz natomiast 19 minut przed alarmem. Wszystkie sny pomiędzy wybudzeniami były bardzo krótkie. Z racji iż po przebudzeniu miałem pilniejsze sprawy na głowie to zapamiętałem jedynie jeden sen. Najwcześniejszy po WBTB. 

1) W szkole jazdy ,do której uczęszczam ,wszyscy uczniowie dostali za zadanie wyruszenie samochodami i przejechanie się po okolicy. W czasie naszej małej podróży mieliśmy znaleźć przynajmniej jedną panią lekkich obyczajów i zawieść ją do ośrodka szkoleniowego. Mieliśmy na to tylko godzinę. Byłem jednym z pierwszych ,którym się to udało. Co ciekawe (lub nie) wszystkie kurtyzany ubrane były w szare bluzki z napisem na plecach w języku rosyjskim. Zaczynał się od liter Хо...


25-26.09.2K18
Czas snu ok 9h
Stan: lekko podziębiony

Postanowiłem nie bawić się w WBTB ,bo uznałem ,że lepiej jest się porządnie wyspać by zregenerować organizm.

1) Pamiętam iż miałem sen. Jednakże jego większość uleciała zaraz po obudzeniu się. Jedyne co zostało w mej pamięci to ogromna gotycka katedra w środku miasta i jakieś zamieszki oraz ,że coś w owym mieście robiłem...


Żeby nie było tak smutno to macie tu jeszcze jeden sen.
X-X+1.09.2K18
Czas snu n.n.


1) Szaro ,noc idę po małym ,piaszczystym oraz zalesionym wzniesieniu. Dochodzę do końca piaszczystego pagórka i mym oczom ukazuje się niewielka ale za to piękna dolina skąpana w świetle księżyca. 
  Na jej środku znajduje się jakiś ośrodek badawczy ogrodzony płotem. Na jego przedpolu rozstawione są niewielkie domki\budki ,skrzynie z zaopatrzeniem oraz coś co bardzo mocno przykuło moją uwagę. Mała drewniana skrzyneczka bez jednej ściany. W jej środku znajdowało się świecąca kulka. Emanowała biało-niebieskim światłem nie na tyle mocnym by oświetlić coś więcej niż kilka metrów wokół siebie ale nie na tyle słaba by nie rozbudzić mojej wyobraźni. Pomyślałem "To na bank musi być diament ,bo cóż by innego". Przypomniałem sobie sytuację sprzed kilku dni kiedy okradłem (w śnie) podobny zielony ,cenny diament z banku. Ucieszyłem się ,bo w porównaniu do tamtej sytuacji ta była banalnie prosta do zrealizowania. Zejść po schodach ,przebiec kilka metrów ,dopaść skarb i usunąć się w mrok. Już miałem stanąć na pierwszym stopniu małych betonowych schodków ciągnących się do dolinki ,gdy dostrzegłem ich. Rzuciłem się na piach. Najdelikatniej jak się dało ,bez zbędnych ruchów wyciągnąłem z plecaka lornetkę i przystawiłem ją powoli do oczu. Tak to bez wątpienia oni ... moi starzy. Przechadzali się wolno po piaszczystych ścieżkach wokół skrzyń mających znaleźć się w nieodległej przyszłości w ośrodku badawczym. Wiedziałem ,że to moi rodzice ale nie wiedzieć czemu nie chciałem się ujawniać. Spędziłem jakieś piętnaście sennych minut leżąc na brzuszku i wypatrując ich ruchów. W końcu oboje udali się za bramę ośrodka. Oprócz płotu oddzielał ich tęż rząd krzewów przy nim posadzonych. Uznałem ,że lepszej szansy nie będzie i trzeba działać. 
  Wstałem zbiegłem po schodkach i w przykucu dobiegłem do drewnianej skrzyneczki. Już cieszyłem się z łupu ,lecz gdy spojrzałem do środka ... okazało się ,że to najzwyklejsza w świecie żarówka a nie cenny klejnot. Przekląłem w duchu swą głupotę. Postanowiłem ,że nie odejdę stąd z pustymi rękami. Ułożyłem szybko plan przekradnięcia się w pobliże bazy gdzie składowane były skrzynie i wybranie sobie jakiegoś soczystego "kęsku". Był tylko jeden problem. Chodzący w te i wewte goście w białych kitlach. By dostać się do celu musiałem oprócz skradania się na paluszkach nie robiąc hałasu jeszcze skrywać za wszystkim co mogło ukryć mnie przed wzrokiem pracowników ośrodka. Poszło mi całkiem sprawnie. Nie zostałem przez nikogo zauważony. Dotarłem do celu. Rozejrzałem się ,nikogo w pobliżu nie było kto mógłby mi przeszkodzić w tym co po chwili zrobiłem. Zacząłem otwierać skrzynie mniejsze i większe. Nie pamiętam co dokładnie się w nich znajdowało ale było to samo badziewie.
   Pierwsza badziewie ,druga jakiś szajs ,trzecia gówno ,czwarta kroki. WHAAAAT kroki ?! Odwróciłem się ale było już za późno "Kur*a!" zakląłem. Przede mną stał gość w kitlu zdziwiony chyba jeszcze bardziej ode mnie. Patrzyliśmy na siebie kilka długich sekund po czym gość z kamienną twarzą powoli ruszył ,ominął mnie i zaczął przemieszczać się w stronę bramy ośrodka. "No pięknie mam przejeb... Trzeba się zbierać" Otworzyłem jeszcze dwie średniej wielkości skrzynki ale tak jak w poprzednich same gówno. Już miałem się wycofywać ale dostrzegłem mały pakunek oprawiony czarną skórą. Złapałem szybko maleńki przedmiot i już podając tyły otworzyłem go. W środku znajdowało się piękne ,ciemno-krwiste wieczne pióro ,pomyślałem "może być" i schowałem do plecaka. Przebiegłem już bez ukrywania się obok kilku innych zadziwionych pracownikach w kitlach. Wbiegłem na pagórek w piachu którego jeszcze niedawno leżałem. Gdy dotarłem na szczyt usłyszałem za sobą alarm. Ruszyłem więc jeszcze prędzej ,byle dalej stąd. Po drodze dobiegł do mnie buldog francuski mojego brata. Wybiegł z lasu i przyłączył się do mnie. 
  Po kilkuset metrach biegu przez ciemną ścieżkę w ponurym lesie wybiegłem na rozległą ,zieloną łąkę. Panował tu dzień. Na środku obszaru zieleni dostrzegłem swoją willę. Ruszyłem w jej stronę biegiem ,bo czułem ,że jestem ścigany. Przeskoczyłem metrowej wielkości mur podbiegłem na taras i wskoczyłem do cieplutkiego basenu ,w którym już kąpały się trzy ładne dziewczyny w bikini. Poczułem się rozluźniony ,przestałem bać się pościgu. Piłem sobie drinka i rozmawiałem z dziewczynami przez następne kilka minut ,gdy nagle zza moich pleców do basenu wskoczył mój ojciec i z uśmiechem na ustach powiedział "No cześć co porabiacie?". Zamurowało mnie. Nim ktoś zdążył coś odpowiedzieć nad nami pojawił się Belzebub i rzucił na nas klątwę ,żeby ją zdjąć musieliśmy coś dla niego zrobić. Wyglądał a raczej sama jego głowa ,która jako jedyna pojawiła się w obłokach biało-różowego dymu lub mgły. 
(...)
  Jechaliśmy wąską ,górską drogą wiodącą na ośnieżony szczyt. Ciężarówkę prowadziłem ja a moja pasażerka w kabinie podziwiała ośnieżone masywy górskie po naszej prawej stronie oraz rozmawiała ze mną o zadaniu powierzonym nam przez samego diabła. W tym właśnie celu jechaliśmy dróżką nad ogromną przepaścią. Dodam iż dziewczyną ,która ze mną podróżowała była jedną z tych ,z którymi kąpałem się wcześniej w basenie. 
  Dotarliśmy do tunelu. Wjazd do niego zagradzały nam wielkie żelazne wrota. Zatrzymałem się ...
Nemo ante mortem beatus
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-12-2017, 08:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-12-2017, 09:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Lapis - 09-12-2017, 19:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-12-2017, 14:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-12-2017, 16:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2017, 16:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-12-2017, 10:28
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-12-2017, 17:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-12-2017, 19:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-01-2018, 23:30
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez MistycznyKLB - 03-01-2018, 23:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Tajwan - 04-01-2018, 00:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-01-2018, 09:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 13-01-2018, 21:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-01-2018, 23:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-02-2018, 12:38
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-02-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 22-02-2018, 10:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-02-2018, 21:29
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 25-02-2018, 13:41
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 25-02-2018, 13:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-03-2018, 01:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-03-2018, 11:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-03-2018, 16:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-03-2018, 02:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-03-2018, 13:43
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-05-2018, 19:13
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-05-2018, 22:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-05-2018, 10:41
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-05-2018, 11:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-05-2018, 11:20
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-05-2018, 22:24
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 20-05-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-05-2018, 21:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-05-2018, 16:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-05-2018, 01:17
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-05-2018, 11:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-06-2018, 21:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-06-2018, 13:54
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-06-2018, 16:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 17-06-2018, 11:52
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-06-2018, 21:08
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 21-06-2018, 23:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-06-2018, 23:26
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-06-2018, 12:10
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 26-06-2018, 10:01
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 00:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 29-06-2018, 07:07
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 10:45
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 29-06-2018, 14:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-06-2018, 15:14
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 30-06-2018, 13:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-07-2018, 14:58
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 02-07-2018, 17:57
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 07-07-2018, 19:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-07-2018, 13:47
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-07-2018, 22:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 18-07-2018, 23:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-07-2018, 21:35
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-07-2018, 02:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 26-07-2018, 20:04
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 30-07-2018, 15:58
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 31-07-2018, 15:22
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-08-2018, 09:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 03-08-2018, 12:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-08-2018, 00:11
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 06-08-2018, 18:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 07-08-2018, 00:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-08-2018, 00:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-08-2018, 21:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-08-2018, 00:43
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 20-08-2018, 16:15
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-08-2018, 19:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-08-2018, 00:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 02-09-2018, 23:16
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-09-2018, 20:03
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-09-2018, 22:59
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 23-09-2018, 16:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 20-09-2018, 22:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 21-09-2018, 11:29
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez sz4m4n - 21-09-2018, 12:30
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 21-09-2018, 18:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Freskum - 23-09-2018, 21:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 24-09-2018, 21:12
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 28-09-2018, 20:34
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-10-2018, 21:27
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Onejronauta - 07-10-2018, 15:53
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 07-10-2018, 20:14
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-10-2018, 15:13
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 23-10-2018, 16:21
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-10-2018, 16:51
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 28-10-2018, 01:25
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 04-11-2018, 22:44
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 04-11-2018, 23:36
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Dreamer - 04-11-2018, 23:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-11-2018, 00:02
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Dreamer - 05-11-2018, 00:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 05-11-2018, 06:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez sz4m4n - 05-11-2018, 16:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2018, 00:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 11-12-2018, 21:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-01-2019, 23:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 17-01-2019, 19:12
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 23-03-2019, 21:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 25-03-2019, 18:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 29-03-2019, 19:19
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 30-03-2019, 16:40
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Howolf - 29-03-2019, 22:52
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 30-03-2019, 16:55
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez hotaru - 30-03-2019, 23:39
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 18:09
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Neurocosmic - 01-04-2019, 18:48
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez incestus - 01-04-2019, 20:21
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 21:37
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Neurocosmic - 01-04-2019, 22:59
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez incestus - 01-04-2019, 22:15
RE: Od zera do Dominika Toretto - przez Rebeliusz - 01-04-2019, 23:33
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-04-2019, 02:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 08-04-2019, 17:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 08-04-2019, 18:49
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 14-04-2019, 19:47
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 14-04-2019, 22:32
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-04-2019, 16:48
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Neurocosmic - 15-04-2019, 18:26
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 15-04-2019, 19:05
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 27-04-2019, 02:42
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 27-04-2019, 14:56
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 04-05-2019, 20:22
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 09-05-2019, 11:20
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Howolf - 09-05-2019, 22:57
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 10-05-2019, 07:39
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 12-05-2019, 00:00
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Bellatrix - 12-05-2019, 00:16
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 19-05-2019, 02:28
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 05-06-2019, 23:09
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 06-06-2019, 14:31
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez incestus - 06-06-2019, 17:23
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 15-06-2019, 17:18
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - 16-06-2019, 20:24
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Isabela - 16-06-2019, 20:35
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez hotaru - 16-06-2019, 23:06
RE: Od zera do Dominika Cobba - przez Rebeliusz - Wczoraj, 15:57

Skocz do:

UA-88656808-1