OOBE
#1
Ktoś miał z tym do czynienia? Bo mi to brzmi jak zwykłe LD i chcę się dowiedzieć czy faktycznie to jest coś jeszcze innego niż świadome sny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Dowodów na prawdziwą eksterioryzację nie ma. Można bezpiecznie założyć, że ludzie którzy uważają że doświadczają OOBE tak naprawdę doświadczają zwykłych "świadomych" snów, z tym że w fabularnej otoczce uciekania w wymiar astralny. Z tego co pamiętam sam proces wchodzenia w OOBE jest bliźniaczo podobny do techniki WILD, a praktykujący dodatkowo inkubuje sobie senny motyw wychodzenia z ciała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
OOBE to zjawisko dość rzadkie aby go doświadczyć musiisz być na wysokim poziomie rozwoju duchowego, jest pięć poziomów rozwoju duchowego:
1: poziom fizyczny (człowiek nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy nie wie dlaczego w jego życiu dzieje się tak a nie inaczej.nie wie czym jest wszechświat itp.

2: poziom energetyczny na którym ja jestem ( człowiek się budzi zaczyna zdawać sobie sprawę ze złożoności świata wie dlaczego w jego życiu dzieje  się tak a nie inaczej i potrafi i wie co ma zmienić żeby jego życie było lepsze, zdaje sobie tez sprawę z różnych energi i istot wyższych takich jak archanioły i przewodnicy duchowi i ogólnie wszechświat czyli bóg. rozumie też takie kwestie jak prawo przyciągania wie czym jest przysłowiowa "Góra" czyli te istoty wyższe itp. potrafi odczytywywać znaki od wszechświata i archaniołów itp.

3: poziom duchowy (człowiek potrafi przenosić świadomość w różne miejsca na ziemi, potrafi doświadczać OOBE oraz doświadcza wizji i przekazów z góry jego kontakt z górą jest bardzo dobry, taki człowiek potrafi uzdrawiać, a także jasnowidzieć i jasnosłyszeć

4. poziom syna bożego - chyba tak to się nazywa ale nie jestem pewnien (na tym poziomie był jezus i starożytny budda. jest to poziom bardzo wysoki. człowiek ma kontrolę nad wszystkim i potrafi praktycznie to co mu się zamarzy


dlatego żeby doświadczać OOBE trzeba być minimum na poziomie między energetycznym a duchowym. na przykład na poziomie duchowym sny to nie są już jakieś tam obrazki z umysłu tylko to już są obrazy od istot wyższych. a jedyne prawdziwe OOBE jakie doświadczali ludzie któży się nie rozwiają duchowo to są tylko te podczas śmierci klinicznej na stole operacyjnym. aczkolwiek tylko niektóre z opowiadań osób o śmierci klinicznej są prawdziwe.

a jeśli chcesz się rozwijać duchowo to polecam ten kanał : https://www.youtube.com/channel/UCSHr5HW...Ekx2sf9lag
LD - 38
Sny o LD -  7
FA - 10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1