Nasze LD
#1
Zakladam post, w ktorym mozna pisac o
swoim 1 LD. Starym, nowym, wazne, zeby byl to twoj pierwszy w zyciu LD. Wazne rowniesz sa okolicznosci LD oraz technika, dzieki krorej dokonalismy LD.

:-D :-P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
"Z racji, że się nudzę napisze jak wyglądało moje 111oneone111 LD I jaka metodą udało mi sie je uzyskać.Pierwszy Świadomy sen miałem w lipcu na kolonie sportowej.Poszłem spać po słuchaniu muzyki i oglądaniu YT .Poszedłem spać zwyczajnie nic nie wskazywalo na moje pierwsze LD.Ćwiczyłem od dobrych 2 miechów TR (Test Rzeczywistości) w końcu wyrobiłem w sobie ten nawyk i robiłem go nawet w Kościele.Ale dobra jak już poszedłem spać nagle się gdzieś obudziłem i wydziałem
moją rękę, która skończyła wykonywać TR.Wtedy byłem naprawdę podniecony po prostu zarąbiste uczucie.Pierwsze co zrobiłem to chyba z 10 TR z rzędu bo nie mogłem w to uwierzyć, tak byłem podniecony .Potem wyobraziłem sobie piękne auto, które ma stać za mną, obróciłem się i widze moje wyobrażone auto. Pojeździłem sobie trochę, czułem wiatr we włosach.Wkońcu przypomniałem sobie : CZAS ZAKISIĆ OGURASA Wyobraziłem sobie panienkę i zacząłem "PENETROWAĆ" uczucie zarąbiste.Lecz po chwili z nadmiaru emocji wywaliło mnie z LD do zwykłego snu Sad. Dodam jeszcze, że LD było niskie jakości wręcz _|_ -owej.W tym drugim zwykłym. śnie jechałem z górki na rowerze i goniła mnie policja.Po chwili spotkałem kolege który też uciekał na rowerze przed Policją . Wkońcu nas złapali kazali się wylegitymować i pojechali sobie dalej .Gdy rano wstałem przypomniałem sobie co się wydarzyło ów feralnej nocy. MIAŁEM 111ONEONE111 LD. Przez cały dzień latałem jak na haju przepieprzyłem 30 zł na cymbergaja było zajebiście."

Opis mojego pierwszego LDka z forum Psajko.
Link do oryginału:
http://www.psajko.fora.pl/moje-pierwsze-...10031.html

Z góry przepraszam, że chaotycznie napisane, nie chce mi się drugi raz tego pisać.

Pozdrawiam wszystkich.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Prawie na pewno jest już taki temat..


EDIT: http://i-sen.pl/Temat-Pierwsze-wrazenia-...t=pierwsze ten jest prawie identyczny
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Mój pierwszy LD to było dano temu kiedy byłem jeszcze w podstawówce. Była wojna a ja w pewnym momencie się uświadomiłem i zacząłem krzyczeć do wszystkich (ludzi ze snu) że to sen nie bójcie się itp. Dziwnie się na mnie patrzyli. Jak się obudziłem to myślałem o tym śnie bardzo długo. A gdy miałem kolejny spontaniczny LD (po około pół roku) zacząłem szukać informacji w internecie.
Zwykła świadomość jest jak sen, a prawdziwe życie rozpoczyna się, gdy mamy dość siły i odwagi, aby się przebudzić. Przebudzić we śnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1