Jakimi prawami rządzi się sen TR'Y?
#1
Witajcie. 

Chcialbym zapytac tych bardziej doswiadczonych oneironautow na temat
nie tyle samych TR'ów co też prawa jakimi rządzi się senny świat.
Pomimo tego że moich LD'ków już troszeczkę miałem to nadal mam wiele wątpliwości i pytań dotyczących świata snu, z takiego względu że dopiero od niedawna moja świadomość w snach została podniesiona o jeden szczebel wyżej, ale za mało mam ostatnio LD żebym mógł coś więcej powiedzieć. 

Wiem o:

-zegarach (zmiana godziny) 
 - świetle (włącznikach światła itd) 
- zmieniających się tekstach
No i te indywidualne
znaki to wiadomo typu " hari pota z hokłard" (to mój XD) 

Ale mam wątpliwości odnosnie:

-Luster
-Cieni np drzew itp

Czy normalnie powinienem widzieć swoje odbicie w lustrze w snie? ono może działać tak samo jak w realnym świecie? 

Ostatnio miałem w snie Lustro i działało ale nie pamiętam czy w 100% że szczegółami

Co do oświetlenia to kiedyś chyba udało mi się zapalić swiatło włącznikiem choć nie jestem tego taki pewien. 

Cienie w snach, nigdy nie zwracałem na nie uwagi, czy one istnieją? 

Czy w snach występują jeszcze jakieś niespotykane zjawiska o których jeszcze nie słyszałem a które mogłyby mi pomóc w odzyskaniu swiadomosci? 

Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości? 

PS Moje pytanie wzięło się od tego że postanowiłem praktykować "ADA" dlatego też pytam o takie szczegóły. Ta technika polega właśnie na tym żeby zauważać takie drobne rzeczy na które nie zwracamy uwagi i to mnie właśnie skłoniło do pytania.
Od kiedy wstałem, nie śpię już! 
Zalewa mnie ocean mórz!
LD 12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
m,.edhio;wk;v7n 0pw4tuvnop tscut0-/'4vn 7jiop;um bawpc023n9a 09vu an2358907vn

...

W śnie może zdarzyć się wszystko. Jeżeli wykonując TR, gdzieś myślisz że godzina na zegarze może się zmienić, to się prawdopodobnie zmieni. Jeżeli podejrzewasz, że światło się nie włącz, to się nie włączy. 

Jedyny test rzeczywistości, który nie podlega prawdopodobieństwu że się uda to ten z nosem. Jest on stricte powiązany z Twoimi fizycznymi płucami, które nie są zblokowane przez paraliż. Będzie on działał, dopóki nie masz zblokowanego fizycznie nosa i ust.

Poszukując w ADA jakichś nieścisłości możesz znaleźć wszystko bo to jest k**** sen, pomyśl o tym szerzej a nie oczekujesz, że będą JAKIEŚ KONKRETNE ZNAKI.

To co ADA i inne techniki za dnia (nawet TR) mają wyrobić, to świadomość, że Twój mindset jaki masz za dnia przenosi się do snu w CAŁOŚCI. Bez podejrzewania, że coś nierealnego może się stać, nie masz prawa pomyśleć tak we śnie. Nawet jeśli spotkałbyś latające gówno we śnie, bez odpowiedniego mindsetu nawet nie pomyślisz, że to może być sen.

Jeżeli chcesz uświadamiać się w snach, musisz mieć wewnętrzne przeczucie tego, że to co Cię otacza MOŻE nie być prawdziwe. Dopiero potem, poszukujesz czegoś, co może Cię upewnić, czy to co Cię otacza to tylko iluzja czy też jawa. ADA zwiększa szanse, że to zauważysz, TR powie Ci, jak jest.

Lustra, cienie drzew, czy nawet Twój penis może różnie się zachowywać, wszystko zależy od Twoich skojarzeń i o tym o czym kiedyś słyszałeś (i może leżeć głęboko w nieświadomości). Cokolwiek sobie wymyślisz, będzie działać z pewnym PRAWDOPODOBIEŃSTWEM.

To nie jest jakiś alternatywny wymiar co się rządzi jakimiś swoimi prawami ffs, to Twój umysł wszystko tworzy i rejestruje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Oczywiście gdybyśmy ci powiedzieli, że cienie w snach zawsze mają kształt kota, albo że w lustrze zawsze zobaczysz ogórki, i uwierzyłbyś nam, to w każdym twoim śnie tak właśnie by było :). Dlatego przy innym temacie ostrzegałem przed indukowaniem innym śniącym swoich indywidualnych doświadczeń :)

Edit : zobacz sobie film " Kula ", powinieneś to połapać :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Ja właśnie stosuje "ADA" + TR'y oczywiście z podejrzewaniem że może to być sen.Dziekuje za odpowiedź. :)
Od kiedy wstałem, nie śpię już! 
Zalewa mnie ocean mórz!
LD 12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
(01-06-2020, 20:40 )incestus napisał(a): Oczywiście gdybyśmy ci powiedzieli, że cienie w snach zawsze mają kształt kota, albo że w lustrze zawsze zobaczysz ogórki, i uwierzyłbyś nam, to w każdym twoim śnie tak właśnie by było :).

Haha dzięki za odpowiedź :)
Aż mi przypomniałeś scenę z "incepcji"
gdzie facet do faceta powiedział
- Proszę nie myśleć o sloniach
- O czym pan pomyślał? o  słoniach prawda?
Od kiedy wstałem, nie śpię już! 
Zalewa mnie ocean mórz!
LD 12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1