Jak odróżnić LD od OOBE
#1
Witam , dziś miałem pierwsze w zyciu LD, było tak bardzo realne że aby w to uwierzyć ze to sen zrobiłeam aż trzy Tr po czym dopiero podjąłem działania. udało mi sie wejscw ten stan w połączeniu wbtb + podajrze mild( doświadczenie paraliżu i wejście w sen) moje pytanie brzmi czy da się odróżnić LD od obee pytam bo sie zaniepokilem troche ze za daleko sie zagalopowalem w ten temat. Klarowność mojego LD była praktycznie 100% aa ackja dzala sie w moim pokoju, powoli wstawałem z łóżka uczucie jakbym wychodził z siebie? czy u was akcja tez rozpoczyna sie w waszych pokojach czy bezpośrednio w innej lokacji tam gdzie sobie zakładacie? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Nie chodzi o MILD, a o WILD. Przy WILDzie dosyć prawdopodobnym jest, że możesz dalej znajdować się w swoim pokoju po wejściu do snu. Poza tym, niesamowita klarowność obrazu jest jedną z cech tej techniki.

Na tym przykładzie można wywnioskować, że OOBE to nic innego jak LD o konkretnej tematyce.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Powiem ci ze to skomplikowane :0 uczę sie dopiero 4 dzien a to co dzis przezylem nie daje mi spokojnie myslec :D z jednej strony chialem pozbyc sie tego paralizu ktory mnie nekal raz w tygodniu conajmniej i ,ktorego sie tak balem a po dzisiejszym dniu widze ze raczej nie ma sie co bac, tyle ze znowu sie wystraszylem takiej wysokiej realnosci ze myslalem ze naprawde duszą wyszedlem z ciala :D dziwne uczucie jak na pierwszy raz :) to bylo cos innego niz to co zwykle sie sni po nocach :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Hehe, nie dziwię się. Jeśli wcześniej nie zajmowałeś się snami i nie miałeś zbyt dobrze rozwiniętej pamięci snów, to takie doświadczenie faktycznie może zawrócić w głowie. Jednakże trzeba się z tym liczyć, że rzeczywistość senna jest w gruncie rzeczy równie realna jak jawa. To doświadczenie z pewnością pomoże Ci na dalszej oneironautycznej drodze - przede wszystkim będziesz z większym dystansem podchodził do otaczającego świata. Derealizacja przyjdzie Ci z większą łatwością. :P
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1