E-dziennik
#1
Od jakiegoś czasu mam problemy ze snem. Z zasypianiem nie mam problemu, ale po jakiś 3-4 godzinach budzę się i  nie ma opcji o ponownym zaśnięciu. Dziś ten problem pojawił się ponownie, z małym wyjątkiem - jak około 6 nad ranem udało mi się w końcu zasnąć, miałam świadomy sen. Był on na tyle realny, że mimo snu czułam swoje ciało w łóżku. Było to na tyle niekomfortowe, że wybudziłam się ponieważ mimo zrobienia testów rzeczywistości bałam się, że moje realne ciało robi to samo co we śnie. Odkąd pamiętam, był to mój problem - bałam się wyskoczyć z okna we śnie bo bałam się że robię to w rzeczywistości. Głównie nad tym chcę w najbliższym czasie popracować.
Oprócz tego dzisiejszej nocy śniłam o starych sprawach, bardzo starych. Śnili mi się starzy znajomi, poprzedni partnerzy i bardzo, bardzo chore koty.. :D
Jak na razie nie rozumiem co ma jedno do drugiego, ale może w ciągu dnia przypomni mi się więcej wątków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
z jakiegoś powodu masz kłopoty z jakością snu, musisz to poprawić może nie regularnie śpisz albo coś, na tym forum jest pełno wątków na ten temat polecam poczytać a co do świadomego snu to miałaś go prawdopodobnie dla tego że się często budzisz i masz płytki sen coś podobnego do techniki WBTB też polecam ci o tym poczytać.
LD - 49
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1