Dziwny#Śmieszny sen
#1
Zaczyna się to tak:
W pustce owianą brązowo-pomarańczową oświatą z szarą podłogą były postawione w rządku kilka taboretów (takich drewnianych). Na tych taboretach stali przypadkowo wymalowani ludzie, podszedłem do jednego z nich, złapałem go powyżej stopy (za nogę) podniosłem i przeczytałem co jest na nim napisane. Za mną stał facet w średnim wieku, miał na sobie garnitur i okulary, a w ręku trzymał coś w rodzaju notatnika i zapisywał co mówię.
Koniec
Sen według mnie jest śmieszny i po nie kąt dziwny, ale fajny, jednak sam nie potrafię wytłumaczyć co znaczy. Może wy wiecie :D :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
No fajny :) Zbyt osobisty, żeby dało się go łatwo zinterpretować. Miałeś jakieś uczucia czy refleksje w tym śnie ? Rozpoznajesz jakieś symbole z twojego otoczenia ? Kojarzysz jakąś podobną czynność czy zadanie z ostatniego okresu z reala ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
W pomyłka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
(09-01-2018, 18:25 )incestus napisał(a): No fajny :) Zbyt osobisty, żeby dało się go łatwo zinterpretować. Miałeś jakieś uczucia czy refleksje w tym śnie ? Rozpoznajesz jakieś symbole z twojego otoczenia ? Kojarzysz jakąś podobną czynność czy zadanie z ostatniego okresu z reala ?

Czułem taką mega powagę tylko tyle, a jeżeli chodzi o te czynności to nie robiłem nawet nic podobnego, przeważnie gdy wrócę do domu uczę się a potem odpoczywam lub pisze ze znajomymi. Niestety nie zobaczyłem żadnych symboli z mojego otoczenia. Możliwe jest to, że po prostu był to taki spontaniczny, zakręcony pozytywnie sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
No pewnie, że był spontaniczny i zakręcony pozytywnie, ale skoro zapostowałeś go w dziale analiz, to może chciałeś doszukać się chociaż z jakich elementów z życia się zbudował :) Skoro we śnie jest poważnie i jakaś postać notuje twoje obserwacje, to sen wydaje się mieć związek z jakimś poważnym zadaniem, które miałeś do wykonania. Obstawiałbym, że coś podobnego działo się w szkole - może miałeś coś pisać na tablicy pod dyktando nauczyciela ? Albo pomóc personelowi szkoły coś rozstawić ? I tak dalej, coś w tym stylu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
(09-01-2018, 19:19 )incestus napisał(a): No pewnie, że był spontaniczny i zakręcony pozytywnie, ale skoro zapostowałeś go w dziale analiz, to może chciałeś doszukać się chociaż z jakich elementów z życia się zbudował :) Skoro we śnie jest poważnie i jakaś postać notuje twoje obserwacje, to sen wydaje się mieć związek z jakimś poważnym zadaniem, które miałeś do wykonania. Obstawiałbym, że coś podobnego działo się w szkole - może miałeś coś pisać na tablicy pod dyktando nauczyciela ? Albo pomóc personelowi szkoły coś rozstawić ? I tak dalej, coś w tym stylu.
TAK racja ostatnio miałem do wykonania projekt na chemie. DZIĘKUJE za pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1