Dziwne motywy powtarzające się w snach
#1
Cześć wszystkim. Na początku zaznaczę, że ja sam nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy,ale kumpel polecił mi sprawdzenie znaczenia snu, więc pomyślałem, że czemu właściwie nie? No więc w ciągu wakacji kilka (4, może 5) razy przewijały mi się sny z powtarzajacymi się motywami. Dziś był kolejny raz. Nie zawsze pamiętam całe sny, najczęściej skrawki, więc opowiem może o jednym, sprzed dwóch i pół tygodnia (jakoś tak), kiedy przysnąłem w środku dnia. Mianowicie śniło mi się wtedy, że budzę się w szpitalu. Jestem na coś chory, ale nie do końca wiadomo na co. Leżę ciągle w łóżku, wszystko mnie boli. W końcu wstaję i idę korytarzem, nic niezwykłego - szpital, w nim normalni ludzie, jedna osoba je kanapkę, dwie kolejne rozmawiają, czwarta osoba wraca korytarzem do sali. Tych ludzi oczywiście jest więcej, po prostu normalny szpital. Idę do toalety i załatwiam swoje obie potrzeby. Po powrocie kładę się w łóżku. Nagle pojawia się szatan, który początkowo tylko się na mnie patrzy, ale później zaczyna coś mówić i ciągle się śmiać (nie pamiętam, co dokładnie mówi, jednak wyśmiewa mnie). Wtedy nie wiadomo skąd pojawia się masa ludzi, pacjentów szpitala. Oni również zaczynają się śmiać i szeptać między sobą. wtedy ja wyciągam spod poduszki krucyfiks, po czym diabeł znika, a ludzie milkna. i wtedy budzę się z masakrycznie wysokim tetnem. Ktoś wie, co mogą oznaczać te sny? Byłbym bardzo wdzięczny za pomóc, ponieważ podobno się to sprawdza.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedź. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Tętno miałeś wysokie, bo się bałeś, lub ekscytowałeś ;)
Zanim zaczniemy przyznaj, czy nie interesowałeś się ostatnio motywem opętań lub religii? Filmy, własne refleksje, może coś od kogoś słyszałeś, cokolwiek ;)

Druga rzecz, to powtarzalność motywu jest praktycznie bez znaczenia. Jeżeli coś ci się przyśniło i przez chwilę się zastanowiłeś dlaczego, to szansa, że przyśni się kolejny raz wzrasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ostatnio? Niee, ostatni raz czytałem o egzorcyzmach jakieś.. 10 miesięcy temu? coś koło tego, może nawet dalej. Tak czy siak dzięki za odpowiedź, myślisz, że ten sen nic nie oznacza? Bo jest dość niepokojący.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Nie m sensu odczytywać snów według scenariusza wydarzeń. Istotne są jedynie emocje, które towarzyszą podczas snu i mogą świadczyć o twoich realnych kłopotach bądź sukcesach. Taki sen może jedynie oznaczać, że boisz się opętania, grzechu, kalectwa itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strach w snach kiedyś i dziś ZaLoKa 2 656 25-03-2018, 10:53
Ostatni post: ZaLoKa
  Nie znam Cię a wracasz do mnie w snach Dorota Gołda 1 1,081 23-02-2017, 23:07
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1