Dziennik snów Kilera
23 września
LD
Długi LD. Byłem w jakimś domu, ktoś miał przyjść z jedzeniem czy coś, a ja miałem brać przyśnic czy coś. Potem latałem nad galerią, i zjadłem burgera? to jest chyba ten sen. Potem byłem w byłej szkole, latałem , i już w pełni byłem świadomy i wszystko było bardzo wyraźne.   Był tam W. , siedział również J. , podszedłem do niego, podałem mu rękę, i powiedziałem "jesteś cringe" coś tam coś tam. Zapomniałem detali, ale potem, puściłem "Lucid Dreams" w klasie, i zacząłem to śpiewać "Na na na na na " obudziłem się.
 Chyba miałem jeszcze 1 LD, ale nie jestem pewien.

24 września, 2022 (moje urodziny)

LD
Byłem na sali gimnastycznej, i krzyczałem "lucid dream, lucid dream!" i robiłem jakieś różne czynności zapomniałem. chyba miałem kolejny LD.

25 września, 2022, LD

Biegłem gdzieś z kimś, oraz też myślałem o Jodie Foster. Chyba ktoś miał mnie zastrzelić. Byłem potem w jakieś szkole czy coś, i jakaś dziewczyna zapytała się mnie co to jest India czy ktoś inny i zabrałem jej frytki, myślałem, że były albo za miękkie, albo "ir madala"? (Tak pisze w notatniku) zjadłem. 

Jakiś sen: Ktoś powiedział, że Vega była najniżej 24 września (albo 25?)

27 września, 2022

Długi LD, nie wiem czy to jeden cały sen

Auto automatycznie mnie podwoziło, i chyba była taka aplikacja z GPS połączona z nim. (Teraz przypomniało mi się, że miałem kiedyś dużo takich snów)  Byłem w jakimś dużym nowoczesnym domu, robiłem tam różne rzeczy i kupiłem (albo wygrałem? 3 pluszaki husky 3 różnych rozmiarów oraz auto.  zapomniałem , ale długi LD ( w tym domu już byłem świadomy) , a na końcu snu, byłem na klatce, i mówiłęm "stop" mój ojciec chciał mnie obudzić, byłem na niego zły, ale nagle bardziej się uświadomiłem, i powiedziałem "Zaraz, to jest sen!" "Kill R.!" haha oraz próbowałem też go pobić, w twarz itp. Latałem na klatce schodowej.

Nie wiem czy inny sen?
Zobaczyłem  jakieś istoty (albo oglądałem na komputerze coś z nimi?), za nimi był kosmos i gwiazdy, one miały białą skórę, i byli ubrani w futurystyczne ubrania. Pokazali mi zegar, i coś mówili, a wcześniej byłem gdzieś na placu zabaw, wyglądałem jak tutaj pisze jak "oryginalny ja", i nagle zacząłem się telepotać i płakać, było mi nie dobrze, i czułem się, jakbym zemdlał, a potem zasnąłem i chyba UMARŁEM? i chyba to się stało kilka razy, jakby zemdlałem i to było straszne i dziwne przeżycie. Chyba to było coś takiego, że to w  tym śnie było jakbym przeżywał to od nowa? albo że w tym śnie to był mój dawny sen.

Wczesniej miałem sen, gdzie byłem na sali wf w jakieś innej szkole, i śpiewałem i występowałem, oraz jakaś grupa dla mnie śpiewała , ze mną refren, oraz ja ten refren zmieniałem, zmieniałem nuty itp.

28 września, 2022

Mój pies okazał się być seryjnym mordercą, który gdy nikt nie patrzy, brutalnie morduje ludzi tak jak Chucky. Ja byłem w domu mojej zmarłej babci i byłem przestrzaszony, a mój pies był dobry w śród innych ludzi. Mój pies podąrzał za mną krok w krok a ja szybko otworzyłem drzwi od mieszkania i uciekłem. Moja mama mi nie wierzyła i nikt mi nie wierzył. Potem, kiedy byłem koło mojego mieszkania, mój pies do mnie przybiegł, a ja krzyknąłem "Pomocy, pomocy!" do jakiegoś gościa, ale mnie ignorował.  Chciałem to powiedzieć może N, ale nie wiedziałem, czy by był to dobry pomysł. Potem jakiś gościu powiedział, że nie wie czy to kobieta, czy mężczyzna, ale wciąż się rozwija (Mój pies). Na końcu oglądałem występ na żywo Johna Hinckleya. (gościa, co zrobił zamach i postrzelił prezydenta Reagana, żeby zaimponować Jodie Foster)

Nonld
Poszliśmy do Atlantis  na Bahamach. (takie miejsce z hotelami, parkami wodnymi itp, co wygląda jak Atlantyda dosłownie) Bardzo byłem szczęśliwy, i kiedy szliśmy, to rozglądałem się dookoła. Powietrze było inne. Na chwilę, myślałem, że jestem w Dubaju. Byliśmy w budynku, a mój ojciec spotkał różnych przyjaciół z Baham. Potm bylismy w jakimś przejściu do kina czy coś, i na chwilę byłem w jakieś klasie, z ojciem, który uczył się pisać Arabski oraz dzieci pisały po Arabsku. Połączyłem się z wifi, i pisało , że mam "fale morskie" (że każdy samolot i okazjolanie satelita są połączone do tego) Były różne sekcje w tym budynku, zgubiłem się i ktoś mi powiedział, że to jest sekcja dla ludzi. Mój tata tam był. Na końcu oglądałem Star Treka, czy co kolwiek to było, i każdy pił czekoladowe mleko.

Byłem gdzieś na wyjeździe z rodzicami, a moja mama powiedziała, że mogę mieć depresję. Myślałem o Jodie Foster.  Zabrała mnie do psychologa. Psycholożka ta była czarna, miała długie dredy, na początku miała 13 lat niby ale okazała się być 19 latką, oraz mówiła w dialekcie AAVE i była Amerykanką.  Była również striptizerką, tancerką na róże, miała OnlyFans oraz raperką. Wizyta była krótka i nic nie mówiłem o sobie za bardzo. Potem, zapytałem się ją o nudesy. W końcu zgodziła się za 100 złoty. Dałem jej banknot 100 złowy, i widziałem jej zdjęcia pod wodą itp, miała bardzo dużą, uhm , pośladki, oraz jak tańczy na róże.

Wcześniej miałem również sen, gdzie paliłem gańdzię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29 września, 2022

LD
Myślałem ile miałem LD, Wyleciałem przez okno,  byłem na drodze na jakby jakimś osiedlu albo miasteczku, była pogoda podeszczowa, biegałem, były tunele, bioki , kiosk itp na chwilę chodziłem na wszystkich 4 kończynach oraz dotykałem rękami asfaltu, bo czułem , że się budze, a to mój sposób aby bardziej się połączyć ze snem.  Potem słyszałem jakąś hiszpańską muzyke. Widziałem, chyba gdzie ktoś trawe kosi, a muzyka się podgłośniła - ktoś ją puszczał z radia. Obudziłęm się.

(29 albo 30 września)
Nonld:
Byłem w sypialni moich rodziców, i krzyczałem, "nie, nigdy jej nie pokocham, nigdy nie będę kochać tej kobiety jak moją matkę, mamy inne cele i inne schematy myślenia, ona jest dla mnie obca!" itp. a potem zaczałem ją bić po twarzy. 
Dziś: 1 LD

Byłem gdzieś z Johnem Hinckleyem. Był nie tylko psychicznie chory, ale w tym śnie był również upośledzony. Było mi szkoda gościa. On ? czy ktoś inny został zdiagnozowany z "gwałtem" czy coś w tym stylu? John Hinckley zaczął płakać, a ja powiedziałem "aye john are you ok" a on powiedział "no he left Taxi Driver" czy coś w tym stylu, a powiedziałem "Oh sorry John". Był jakiś w tym śnie upośledzony, więc brałem go za rękę gdzieś. Potem byłem gdzieś, i podobno byłem "niedotykalny"? ale ktoś mnie dotknął, byłem w jakimś korytarzu, i jakiś młody , czarny gościu z da hood dotknął mnie a ja się na niego patrzyłem. Było tez kilka innych typów z nim. Chciał mi udowodnić, że jednak jestem dotykalny.

LD
Wszedłem na serwer Minecraft "jodie.pl" . Byłem jedynym graczem. To był serwer Creative, i od razu zespawnowałem się na działce, na którym był pixel art porno. Był tam pies. Nagle wszedł nowy gracz. To zamieniło się w rzeczywistość, a ja spotkałem typa w wieku ok 9-12 lat. O czymś gadaliśmy, i powiedziałem do niego, czy może latać, a on powiedział 'tak , oczywiście, pokaże ci' latałem szybko nad naturą i rzeką jak superman i czułem wiatr na mojej skórze, powiedziałem do niego "Ej, wiesz , że to jest sen?" Powiedziałem "wejdź na serwer jodie.pl o godzinie 15:00, zeby udowodnić, że jesteś prawdziwą osobą" on powiedział "ok" lataliśmy, widziałem jakiś napis czerwony na niebie w powietrzu typu "YOU" chyba na końcu miało You, obudziłem się.

Inny sen, nonld
Byłem gdzieś w resturacji z moimi rodzicami, a oni znaleźli moje komentarze w internecie, pamiętam, że miałem na nich nick "kamil_1" albo coś w tym stylu albo kamil_99. Śmiali się z tych komentarzy, a potem byłem w domu i oni leżeli razem na łóżku, a ja wyjąłem długi (bardzo) nóż z ząbkami, co bardziej wyglądał jak piła ale był bardzo cieńki/ nie szeroki, moja matka się popatrzałą, a ja się uśmiechnąłem, oraz wziąłem moją lewą rękę, i udawałem, że tne sobie gardło nią, mając na zamiaru zasuregować, że zrobił bym jej to samo tym nożem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 271 130,029 28-07-2022, 00:47
Ostatni post: Dream Walker
  Dziennik snów Papsob 18 1,110 11-05-2022, 21:22
Ostatni post: Papsob
  Dziennik snów - Howolf Howolf 165 33,361 09-05-2022, 03:16
Ostatni post: Howolf
  Dziennik snów Soldiera Soldier 46 3,510 23-01-2022, 22:55
Ostatni post: incestus
  Dziennik Snów FindeJa FindeJ 23 1,985 18-12-2021, 00:03
Ostatni post: FindeJ

Skocz do:

UA-88656808-1