Odpowiedz 
2011 maraton do mety czas zacząc.
#11
Noni, to nie Twój tekst, więc chociaż podaj autora albo źródło ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#12
Najlepiej wkleić jakiś "mądry" tekst z artykułu i zadowolony. Po za tym to jakieś pojedyncze zjawisko -skoro statki i samoloty potrafią znikać w pobliżu Trójkąta Bermudzkiego to czemu ptactwo i ryby nie mogą se pozdychać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#13
A ja wczoraj się kładłem spać i położyłem koło łóżka dwa kapcie, dzisiaj rano się budzę i jest jeden kapeć !! Czemu ? Ja myślę, że jakiś tajemniczy byt mi go ukradł i teraz wykorzystuje do swoich nikczemnych celów. A może to był Szatan i podłączył tego kapcia do jakiegoś statku którego ukradł Plejadianom, którzy akurat mieli rozd***** inną planetę i teraz sam Szatan chcę zniszczyć naszą planetę, ale powrócą Plejadianie (The Legends Will Come Back) i powiedzą "Ni ch*ja kurde". Wtedy zbudują piramidy, 60 wymiarów nałoży się na siebie wszystko się zniczy, ewolucja zatoczy koło, a Szatan nie wyrobi ze śmiechu i przez następne 300 milionów lat będzie siedział w piekle i pił wódkę aż mu się zachcę ukraść kolejnego kapcia i znowu wszystko rozdupcyć.

O znalazłem kapcia ! Pod łóżkiem był bo mi go pies wrzucił....

A tak serio mówiąc to dokładnie tak widzę posty Noniego za jakiś miesiąc. Moim zdaniem Noniemu już nie pomożemy, ale skoro to forum o ld i oobe to czemu teraz więcej jest to o Bogu i legendarnych rasach kosmicznych niż o świadomych snach i podróżach astralnych ?
Od tego są inne fora. Głównym antykatolickim argumentem Noniego jest średniowiecze więc wiecie. W średniowieczu Kościół nie tolerował innych poglądów i jako najbardziej wykształcona warstwa społeczna manipulowali ludźmi. Dziś również możemy to znaleźć. Niektórzy księża wołają tylko o pieniądze, to cegiełki jakieś to inne duperele a potem na wódkę to idzie. Ale są ludzie którzy dla idei katolickiej poświęcają życie i ostatnią rzeczą która jest im potrzebna to pieniądze. Najlepiej pokazuje to, że po grupie ludzi nie możemy powiedzieć kto jest mądrzejszy. Czy Katolicy czy ludzie typu Noni (nie wiem jak nazwać te poglądy). Dobra chłopie ja Ci powiem tak: idź na inne fora i tam strasz ludzi końcem świata, ale odpuść sobie proszę to forum...
I wanna fly, fly high in OOBE ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#14
Marfi14 napisał(a):A ja wczoraj się kładłem spać i położyłem koło łóżka dwa kapcie, dzisiaj rano się budzę i jest jeden kapeć !! Czemu ? Ja myślę, że jakiś tajemniczy byt mi go ukradł i teraz wykorzystuje do swoich nikczemnych celów. A może to był Szatan i podłączył tego kapcia do jakiegoś statku którego ukradł Plejadianom, którzy akurat mieli rozd***** inną planetę i teraz sam Szatan chcę zniszczyć naszą planetę, ale powrócą Plejadianie (The Legends Will Come Back) i powiedzą "Ni ch*ja kurde". Wtedy zbudują piramidy, 60 wymiarów nałoży się na siebie wszystko się zniczy, ewolucja zatoczy koło, a Szatan nie wyrobi ze śmiechu i przez następne 300 milionów lat będzie siedział w piekle i pił wódkę aż mu się zachcę ukraść kolejnego kapcia i znowu wszystko rozdupcyć.

Hehe ;)

Nie no, spokojnie. Noni tak ma i już. Ma swój dział, który zawiera tego typu tematy więc jeśli ktoś nie chce, po prostu nie musi tu wchodzić :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
#15
Hrislay napisał(a):Nie no, spokojnie. Noni tak ma i już. Ma swój dział, który zawiera tego typu tematy więc jeśli ktoś nie chce, po prostu nie musi tu wchodzić :)

Wiem, ale nie sposób obok Noniego przejść obojętnie, chyba sam przyznasz. Teorie spiskowe? Ok, ale zakładanie tematów co kilka dni (no teraz może już nie) i szukanie kolejnej sensacji co chwilę to jednak kuje trochę w oczy ponieważ główną treścią tego forum nie jest już ld i oobe tylko różnego rodzaju sensacje. I na tym tle wywołują się konflikty i niesmaki. Trochę przypomina to sytuację polskiej piłki nożnej. W klasycznej piłce jedenastoosobowej prowadzonej przez pzpn jest źle. Słabe wyniki klubów i reprezentacji, korupcja itp. Tak samo w halowej piłce. Kiedy Michał Sieczko rozprzestrzenił w Polsce piłkę plażową i założył BSP (Beach Soccer Polska). Reprezentacja Polski w beach soccerze nazywana była "Brazylią Europy". Dlatego, że grali pięknie, skutecznie i byli w światowej czołówce i grali jak równy z równym z takimi drużynami jak Włochy. Francja czy Hiszpania nie rzadko ich pokonując. A potem pzpn przejął polski beach soccer i jesteśmy na szarych tyłach Europy
I wanna fly, fly high in OOBE ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mam już zacząć? xDiego77 3 3,941 27-11-2011, 23:47
Ostatni post: bacoVski
  KURS 2 ::::: 01.08-28.08.2011 ::::: Slavia 22 29,648 22-08-2011, 16:25
Ostatni post: Slavia
  KURS 1 ::::: 01.04-28.04.2011 ::::: Slavia 28 33,252 27-04-2011, 19:14
Ostatni post: Slavia
  Czas. Przyjaciel Noni 7 5,422 16-01-2011, 17:04
Ostatni post: Marfi14

Skocz do:

UA-88656808-1