Nocny Narrator Opowiada
#4
U ciotki w domu:

Wstęp:
  • więcej w tym opisu niżeli akcji można pominąć ten sen, zapis tylko dla polepszenia pamięci snów
  • na serio, tak nudny, że nie wiem :/

Zaczęło się tak, że wchodziłem do domu od ciotki we Włodzieninie(taka miejscowość rodzinna) tam zmierzałem na urodziny do babci lecz nie mam pewności, gdyż nie pamiętam dokładnego celu w tym śnie. Klimat był iście świąteczny, dom się nie do końca zgadzał ze skąpą(no dobra może nie aż tak skąpą ale fajnie brzmi) rzeczywistością jaka tam panuje.
Atmosfera snu(he he teraz tak będę nazywał to(zjawisko koloru powietrza) czego nie mogłem opisać w 2 poprzednich snach) była ciemno szaro czerwona, ściany budynku były nie do końca wyraźne.
Był tam mix kafelek i kamieni ozdobnych zmieszanych z ciemnością,
podłoga była zaskakująca, bo zarazem co na nią patrzyłem to była albo z paneli albo z kafelków.
Na wprost od ganku z którego wchodziłem do domu(bo co było wcześniej nie pamiętam, bo tak się sen zaczynał) było lustro w odbiciu, którym widziałem tylko zamazane sylwetki rodziców i siostry,
ramka choć na prawdę nie była czerwona to taka się wydawała.. może to prze atmosferę snu? xd
Nad lustrem była półka z kapeluszami których też nie było w tym domu,
a nad lustrem nie było wieszaków na kurtki co również się nie zgadzało,bo zawsze wisiał ich tam stos. Zaraz 30cm na prawo od lustra była futryna do kuchni co się zgadzało..
oprócz tego że wyglądała jak z obrazka, tylko takiego 3D.
Było na tym obrazie 3D jasno, kompletnie niezgadzał się z otoczeniem ten obraz kuchni ale za to kompletnie zgadzające się z rzeczywistością wtf?
Na rogu na prawo od tej futryny powinna być lodówka ale.. pustka w głowie,
nie przypominam sobie żeby tam była, ani żeby jej tam nie było.
Zwiedzając ten przedsionek xd odczuwałem bliżej nieokreśloną radość.
No więc znowu idąc w prawo, według rzeczywistości to znajduje się tam pokój gościnny
i tam dzieje się cała "AKCJA XD". ten sen był nudny że hej, serio..
Po tym jak spoglądałem na tę kuchnię 3D to moja świadomość przeniosła mnie natychmiastowo do tego pokoju obok rzekomej lodówki robiąc mi urywek w czasie tak,
że nie pamiętam tego przejścia z przed kuchni do pokoju, choć to było tylko półtora metra od siebie w rzeczywistości.
No to lecim z tematem dalej..
Zostałem "teleportowany" do tego pokoju.. idąc na wprost przez pokój po lewej stał telewizor,
wszystko okej, idę dalej, obok półka lecz na niej jakiś szklany DZBAN,
a nie to co pamiętam z rzeczywistości(bliżej nieokreślone przedmioty ble ble).
Ruszam więc dalej i dalej hmm i dalej nic!
Pokój był znacznie dłuższy niż w rzeczywistości, druga połowa przypominała stołówkę z gimnazjum w sensie, że tam gdzie się stół podłużny kończył, który mi towarzyszył całą drogę aż do połowy tego pokoju, zaczynały się ławki i stoliki z mojej gimnazjalnej stołówki xd.
Po prawej od wejścia do pokoju były drzwi otwarte na oścież,
za drzwiami stała na wpół ustrojona choinka, na prawo od choinki był fotel lecz pewny nie jestem,
bo zlewał się z "ciemnością snu" tą samą co na początku snu, która była na ścianie.
Na przeciwko tego rzekomego fotelu było krzesło, a na nim siedział chłopak mojej siostry
i wokół niego się działa cała "XD AKCJA".
Podczas wchodzenia do pokoju siostra za mną szła i mówiła mi żebym mu dał 50 albo 20 zł,
bo mi dał wódkę na urodziny(0,5 krupnik dla ścisłości xd, więc 50zł to trochę za dużo).
Podeszliśmy do niego, a on grał na gitarze, wyciągnąłem zgniecionego twixa,
jakiś nieco dłuższy niż zwykły tłiks :/ i dałem mu go w zęby wtf?,
potem była jakaś krótka kłótnia z siostrą, a po tej kłótni sen się urwał.

Mówiłem, że mało akcji ale jak dotrwałeś do końca i ci się to chciało to czytać to gratulacje :p
Cytat:Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-06-2018, 13:48
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 29-06-2018, 14:57
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 05-07-2018, 08:47
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 11-07-2018, 09:16
RE: |)z13nn1k 5nów - przez incestus - 11-07-2018, 10:01
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 11-07-2018, 10:19
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 24-08-2018, 14:01
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-08-2018, 08:38
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez incestus - 29-08-2018, 11:21
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-08-2018, 11:25

Skocz do:

UA-88656808-1