Nocny Narrator Opowiada
#3
Old Friends:

Wstęp:
  • Sen ten nawiązuje do pewnych snów, których już nie pamiętam na tyle szczegółowo żeby w ogóle cokolwiek o nich napisać, łączą się one pod względem jednej sceny ze snu(potem wyjaśnię której 8-> )
No i rozwijamy :D


Całość snu pamiętam ogólnie mgliście ale coś mi się udało wychwycić.
        Zaczęło się wokół zniekształconej dzielnicy mieszkalnej mojego starego kumpla na tyle zniekształconej, że zamiast budynków w okół jego domu było pełno trawy oraz jakieś jeziorko mniejsze, bar z naprzeciwka zniknął nawet Oesu.
Te jeziorko znajdowało się w miejscu starej bramy przed gołębnikiem który był naprzeciwko wjazdu do tego zarośniętego już trawą i trzciną miejscu.
Na samym środku gdzie było podwórko była najwyższa trawa i tam właśnie działa się scena z serii snów z podobnymi wydarzeniami mianowicie sen zaczynał się tak,
że nie pamiętam skąd się tam wzięło ale auto zaczęło się turlać przez tę wysoką trawę a tuż przed budynkiem wylądował na kołach tylko,
że w jakiś dziwny sposób od razu po tym auto te nagle z impetem wjechało w te budynki które moja podświadomość raczyła zachować nie wiedzieć czemu w stylu drewnianym ale tylko w połowie
po czym scena się urywa i nagle zaczyna się rozmowa z siostrą starego kumpla.
Była to taka dziwna rozmowa, bo wyglądało to jak by moje czoło było połączone niewidzialnym prętem z jej czołem xD,
to coś w stylu jak kamera go-pro na kasku ustawiona w stronę twarzy tylko, że to ja byłem tą kamerą.
Jej słowa były bezdźwięczne, a usta poruszały się powoli lecz dźwięk się nie wydobywał żaden,
oczy rozszerzone, uśmiech jak rekin....
Podczas tej rozmowy, twarz była zniekształcona jak by do niej nie podobna ale wiedziałem,
że to była ona.
Nagle scena przenosi się do pokoju ziomka gdzie też była jego siostra i tam prowadziła się dyskusja między nimi, ja siedziałem na łóżku obok nich i się wsłuchiwałem w ich "argumenty".
Kłótnia była na temat tego, że (i tu teraz zwrot akcji xD) to mój ziomek jechał tym autem i koziołkował nim po czym wjechał w dom.
Scena przeniosła się do tego pokoju gdzie dyskusja jest prowadzona.
W tym momencie dom już nie był zniszczony. Nie wiadomo czemu moja podświadomość go potem naprawiła a mimo to dyskusja była prowadzona na ten temat tego czemu takie coś odjebał,
pamiętam też, że mówiła do niego coś o burdelu gdzie wpadł po tym jak się wbił w dom po turlaniu. Ziomka słów nie pamiętam, tylko to co ona mówiła.
  • Ta scena z turlającym się autem powtarzała się w jakichś poprzednich snach i nie pamiętam z nimi fabularnego powiązania. Sen ten był chaotyczny, aczkolwiek starałem się zapamiętać i zapisać jak najwięcej szczegółów
  • Warunków pogodowych też nie do końca pamiętam, jedyne co pamiętam to kolor powietrza był czarny, nie mglisty ale taki czarno szary... kurde ciężko mi to opisać xd
  • Tego co odczuwałem podczas snu, emocji również nie mogę określić oprócz dyskomfortu w trakcie sceny w której byłem go-pro xD. Nie wiem... w niektórych snach nie potrafię bliżej określić emocji, które mi w nich towarzyszą.
Cytat:Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-06-2018, 13:48
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 29-06-2018, 14:57
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 05-07-2018, 08:47
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 11-07-2018, 09:16
RE: |)z13nn1k 5nów - przez incestus - 11-07-2018, 10:01
RE: |)z13nn1k 5nów - przez NocnyNarrator - 11-07-2018, 10:19
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 24-08-2018, 14:01
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-08-2018, 08:38
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez incestus - 29-08-2018, 11:21
RE: Nocny Narrator Opowiada - przez NocnyNarrator - 29-08-2018, 11:25

Skocz do:

UA-88656808-1