Wypadek
#1
Dawno nic mi się nie śniło, tzn.. nic nie pamiętałem z żadnych ze snów, dzisiaj trochę się pokłóciłem ze swoją, prawda, że z jej winy, bo na za dużo sobie pozwala.. ale wracając, ten sen przysporzył mi wiele emocji i wiele przemyśleń, ale nadal nie rozumiem wszystkiego do końca..

Wykupiliśmy ja, moja i nasz wspólny przyjaciel zielone Lambo na wypożyczenie, 6000 zł bodajże.
Pierwsze dziwne, co rzuciło nam się w oczy, a raczej mi - po zamknięciu drzwi rozleciały się na pół po prawej stronie przednie i tylne klapy, odrazu coś nie tak.. no dobra, wzialem te drzwi zlapalem je razem i wlozylem spowrotem, wszystko było okej. Zaczęliśmy jechać małymi uliczkami, tzn. prowadził nasz przyjaciel, zaczął wchodzić bokiem, zakurwiał szybko, nikomu to nie przeszkadzało, bo każde z nas lubi agresywną jazdę. Po chwili uderzyliśmy jadąc 200 km/h w ścianę jakiegoś budynku, cały samochód rozsypany, za chwilę zmiana perspektywy - to wszystko działo się na ciemnej klatce, a lambo było plastikowym samochodzikiem, którym jechaliśmy my - kukiełki. Za chwile powiększyło nas do normalnych rozmiarów człowieka, zacząłem wchodzić na górę, schody uciekały, coś jak w Harrym Potterze, jak doszedłem do ostatniego piętra i zostały mi ostatnie schody zauwazylem przy drzwiach głowę i dynię, wchodząc trzymałem się poręczy i złapałem za jakiś włącznik, wtedy głowa się odwróciła i zaczęła się potwornie śmiać, było to koszmarne, bo echo rozchodziło się po całej klatce. Nie wiem na pewno czy włącznik, czy czujnik ruchu, tutaj nie polemizujmy. W sumie, dobra opcja na halloween.. Wracając, nagle zobaczyłem na górze właściciela wypożyczalni, podszedl ze mną potem na dół i śmiejąc się mówił do kolegi "Kredyt czeka :)". Nagle poczułem jakbym był otruty, zacząłem pluć na żółto, zielono, jednocześnie wybudzałem się, zacząłem pluć i pluć i pluć, żeby to wszystko wypluć, paliło mnie w środku, obudziłem się spluwając na pościel z otwartą buzią, ściekającą śliną.
life is about more than just surviving.




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Wypadek - przez Rulez - 08-04-2018, 21:05
RE: Wypadek - przez incestus - 09-04-2018, 18:43
RE: Wypadek - przez Rulez - 10-04-2018, 02:20
RE: Wypadek - przez incestus - 10-04-2018, 18:11

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypadek z byłą żoną. geograful 2 1,385 28-12-2017, 00:58
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1