Małe Swornegacie
#7
Jako, że dbam o to, aby przynajmniej raz w roku były tu nowe treści... 
4 marca 2019
Budzę się rano przed szkołą. Z reguły mam ustawione kilka budzików, tym razem od pierwszego do drugiego było 30 minut różnicy (6:10, 6:40). Budząc się za pierwszym razem po chwili zasnąłem, czekając na kolejny dzwonek. Podczas tego krótkiego snu udało mi się uświadomić i mieć całkiem długie jak na mnie LD. Zaczęło się klasycznie od poszalenia samochodem po mieście itd. Sam sen był bardzo stabilny, zacząłem się pod koniec dziwić co tak długo i zastanawiać się czy zdążę wstać, więc manifestując swoje obawy udało mi się po obudzić. Zazwyczaj u mnie takie LD są bardzo płytkie i kończą się bardzo szybko, a w tym przypadku trwało ono jakieś 20-25 minut wnioskując po alarmach. 

5 marca 2019
Podczas dnia miałem drzemkę około 4h. 
Poszedłem spać około godziny 1 i ciężko mi było zasnąć. Leżałem tak już dłuższą chwilę i nawet nie starając się utrzymać świadomości miałem przed oczami wyraźne hipnagogi, które zamieniły się w półsen. Chodziłem po okolicy w nocy, nagle doświadczyłem uczucia spadania co w śnie odzwierciedliło się tym, że zacząłem w spowolnionym tempie opadać twarzą na chodnik. Stwierdziłem, że nie będę się bronił rękami, bo to jest sen i mocno walczyłem ze sobą przed tym odruchem. Jak już wylądowałem twarzą na bruku to trochę ją wykrzywiłem tak, żeby leżeć na policzku, zamiast na nosie. Wtedy się wybudziłem z tego półsnu i leżałem w paraliżu sennym. Mogłem podnieść kończyny jedynie na kilka centymetrów z wielkim trudem, a gdy je puszczałem miałem wrażenie, że opadają dobre kilka sekund. Przez głowę przeszła mi myśl, że może uszkodziłem sobie rdzeń kręgowy. Potem otworzyłem oczy i słyszałem szuranie, szelesty choćby ktoś bawił się workiem na śmieci, przesuwanie krzesła po panelach. Spróbowałem więc wybudzić się z tego paraliżu, ale mimo chęci nie udało się. Stwierdziłem, więc, że poczekam i potem już odpuścił.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Małe Swornegacie - przez Solnik - 02-07-2016, 21:43
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 03-07-2016, 21:59
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 13-01-2018, 14:31
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 02-08-2018, 15:30
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 04-08-2018, 10:48
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 08-08-2018, 12:07
RE: Małe Swornegacie - przez Solnik - 05-03-2019, 19:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Małe Swornegacie Solnik 57 32,729 12-04-2016, 20:33
Ostatni post: Solnik

Skocz do:

UA-88656808-1