Kolejny co się wybudza...
#1
Od około dwóch tygodni mam problem ze snem. Objawia się on kilkukrotnym budzeniem się w ciągu nocy. Ponadto mimo że moja głowa czuje przejmujące zmęczenie to nie mogę zasnąć i coraz bardziej się tym męczę. Moja podświadomość w każdym śnie stara się coś wypluć w postaci przeróżnych snów więc na szczęście jest chociaż ciekawie xD Obstawiam jedną z dwóch przyczyn lub ich współdziałanie. Pierwsza to uraz kolana jakiego doznałem miesiąc temu. Nie mogę tej nogi całkiem wyprostować gdyż sprawia mi to ból a ponieważ na diagnozę wciąż czekam to boje się że próby prostowania na chama mogą np. zerwać całkowicie więzadło. Mam przeczucie że mój mózg wziął to sobie do serca i nie pozwala mi całkowicie pogrążyć się w śnie bo pobiera w tym czasie energię żeby pilnować zgięcia chorej nogi. (Czuje się jak House :D). Sądzę że nieźle mu to wychodzi bo żadna zmiana pozycji nie uchodzi jego uwadze. Druga przyczyna to nagła zmiana diety. Równolegle z pogorszeniem stanu snu wyraźnie zmieniłem dietę. Rozsmakowałem się w sałatkach z makaronem i pochłaniam go czasem nawet dwie miski dziennie. Szukałem w internetach o wpływie makaronu na sen ale nic nie wyskoczyło. Trzeba jednak wziąć pod uwagę że "duple" (tak nazywam gugle) to na dobrą sprawę baner reklamowy dla ściekowych portalików i trudno znaleźć laikowi coś wartościowego bez użycia poczty pantoflowej. Tutaj jednak chcę się skupić raczej na podświadomości. Zakładając że moje wnioski są prawdziwe to bardzo proszę o poradę jak mogę wpłynąć na mózg żeby zaniechał swojej troski. Chyba że ktoś ma informację na temat makaronu, też będzie miło. Bardzo mnie te pobudki męczą a nogę i tak najpewniej mam do szycia i składania więc jeden wuj czy trochę dłużej to potrwa. Zanim dojdzie do artroskopii której jeszcze nie umówiłem to się wykończę!!!!11 Pliiis help *.* :3

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Kolejny co się wybudza... - przez Pseudonick - 08-04-2016, 15:36
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez yzivurip - 08-04-2016, 15:48
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Nalewa - 08-04-2016, 19:57
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Pseudonick - 08-04-2016, 21:42
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez SpecialEffect - 09-04-2016, 00:31
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Pseudonick - 09-04-2016, 12:50
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Pseudonick - 12-04-2016, 13:05
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez g3uard - 12-04-2016, 15:47
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Fallen Leaf - 12-04-2016, 16:45
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez PYTKA - 12-04-2016, 17:33
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez yzivurip - 13-04-2016, 11:34
RE: Kolejny co się wybudza.. - przez Pseudonick - 21-04-2016, 21:20

Skocz do:

UA-88656808-1