Sny Specjalne
#21
O właśnie to jest przykład LD w którym ma się słabiutką kontrolę, ale na pewno coś ciekawego i pięknego się zobaczy ;) Zdecydowanie uważam ten rodzaj LD za najbardziej warty zachodu :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Incestus, dzisiaj picie więc zobaczymy co będzie:D
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Ciężki tydzień. Trochę zaniedbałem LD, ale trzeba będzie to nadrobić. Jest już po północy więc życzę wszystkim wesołych świąt. Aby w nadchodzącym 2012 roku było więcej LD.

No, to by było na tyle.
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
Coś konkretnego w notatniku napiszę po sylwestrze. Od tygodnia powrót do domu o drugiej, więc śpię jak zabity. Jutro prawdziwe świętowanie, więc będzie jeszcze gorzej. Przerwa z LD do końca okresu świątecznego.
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
29.12.2011r.
Siedzę w domu, nagle słyszę szczekanie za drzwiami. Otwieram je, a tam nieżyjący od roku mój pies (był szczeniakiem, chociaż odszedł jako dorosły pies). Od razu wskoczył mi na ręce. Byłem szczęśliwy i lekko zdziwiony. Całe zdarzenie uznałem za cud. Dałem mu jeść, pić i poszedłem do swojego pokoju. Pies poszedł za mną tylko że teraz był już dorosły (zero zdziwienia, tylko pare przemyśleń). Chwilę posiedziałem na GG, pisałem jakieś pierdoły. Usłyszałem pukanie do drzw. Nie otwierałem ich, ale po chwili z wielkim hukiem wyleciały z zawiasów. Tam gdzie wcześniej były drzwi stał anioł. "Nie otworzysz drzwi dla archanioła?", zapytał. Ja stałem pod ścianą i nic się nie odzywałem. Archanioł podszedł do mojego psa, dotkną go, a on zamienił się w małego aniołka. Wzią go na ręce. Podzszedł do mnie, podziękował mi za wychowanie anioła i powiedział że resztą zajmą się oni. Wyleciał przez sufit.

Miałem jeszcze trzy sny i każdy z każdym się łączył na jeden długi sen.
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
Hmm, interesujące. Tym snem dałeś mi do myślenia.
Anioł wyglądał jak posłaniec Boga, czyli tak, jak ludzie
najczęściej opisują te istoty, czy był inny, nietypowy?

Głupie pytania, ale jednak coś w tym mnie zaciekawiło.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#27
Zwykły anioł. Podobny do Michała archanioła z obrazów w kościele :) Co Ciebie zaciekawiło?
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#28
Aha. Wiesz co, sama nie wiem. Ale pomyślałam o tym głębiej
i wydaje mi się, że kiedyś miałam podobny sen. Ciekawe.
Nadal mnie coś w tym dziwi, ale sama nie wiem co dokładniej.

Jeśli coś mi wpadnie na myśl, to napiszę : ]

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#29
Dzisiaj dwa sny. Chciało mi się STRASZNIE pić. W jednym szukałem sklepu żeby kupić colę. W drugim były zawody w piciu jak najwiekszej ilości rozmaitych napojów.

Ciekawe czemu w tych snach strasznie mnie suszyło? :D
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#30
Strasznie Ci się chciało pić? Haha, mojej cioci tak samo
i jak się obudziła, to od razu wypiła 3 szklanki soku.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1