Filmy
Mam dziwne wrażenie, że oglądałam ten film i że mi się bardzo podobał...

Kurdę. Przypomniał mi się film i nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał ani kto w nim grał. A opowiadał o tym, że była świetna autorka kryminałów. Każda jej książka kończyła się śmiercią głównego bohatera. Ona nie zdawała sobie sprawy, że jej książki opowiadają o ludziach którzy na prawdę istnieją, tym samym układa ich życie.. Może ktoś sobie przypomni, bo ja ogólnie za chwilę zwariuję :P
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Nie mogę Ci pomóc, ale chętnie się dowiem, co to za film.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
A mi się właśnie przypomniał polski film "Show" z Cezarym Pazurą w roli głównej . Z polskich filmów podoba mi się najbardziej. Nie chcę tu spojlerować , dlatego napiszę tylko, że głównie film jest o uczestnikach reality show ala Big Brother. Może nie brzmi to na jakiś hit ale polecam film wszystkim, bo jest świetny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
To fakt. Film jest świetny. Jak z resztą chyba każdy w którym grał Cezary Pazura. Przy okazji - Killer ;)
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ja z polskich lubię "Sara" (i "Killer" ofcourse). "Sala samobójców" też była niezła, tylko szkoda że się skończyła tak jak się skończyła...
Uwaga spoiler: do końca miałam nadzieję że nie łyknie tych tabletek... :(

A oglądał ktoś z was już "O północy w Paryżu"? Ja właśnie dzisiaj byłam. Świetny film, ale to forum mnie już tak spaczyło że ja tam widzę jeden wielki LD. :P
Pozdrawiam
Kasandra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ja nie widziałam, ale moja siostra była na tym ostatnio ze swoim chłopakiem i mówiła że bardzo fajny film. Ale nie wspominała nic o śnie... :P
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Oj no bo tak na dobrą sprawę to tam nie było nic o śnie. :P Ale jak mam interpretować taki motyw [uwaga spoiler]: idzie sobie facet po ostrej imprezie (znaczy degustacji win) siada na schodach taki przymulony i nagle przyjeżdża wóz który zabiera go w przeszłość. Toż to jasna przenośnia! ;p
Pozdrawiam
Kasandra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dziś miałem okazje oglądać film Naznaczony/Insidious. Od razu mówię, że jest to horror, ale pisze to w tym temacie, bo polecam go osobą interesującym się OOBE, ponieważ jest on poniekąd o tym. Nie wiem czy to co w filmie było pokazane jest realne (osobiście w to wątpię), ale tak jak mówię, jak ktoś się interesuje OOBE to jak chce niech sobie oglądnie :) (oczywiście Ci, którzy się nie interesują też mogą ;D, ja osobiście po tym filmie nabrałem ochoty na jakieś wyjście poza ciało, tylko po to żeby to sprawdzić). Nie jest taki bardzo straszny i jest dość przewidywalny, ale polecam. ;)
"Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw, by była warta wspomnień."
? Ida Scott Taylor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Filmy, filmy, filmy, preferuję najbardziej horrory, jestem fanem horrorów ^^

Rec 1,2
Paranormal Activity 1,2 - Polecam!
Oko.
The Thaw.
Wzgórza mają oczy 1,2.
Prozopagnozja, Thriller ale polecam :)
Omen.
Ksiądz.
Dzieci Kukurydzy.

itd... :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ostatnio znalazłem na dysku film Knowing i polecam świetny thriller.
A co do horrorów to nie przepadam zbytnio i dużo nie oglądam, ale najlepszy jaki oglądałem to piła II <strach>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie znacie filmy o LD? Skipper 5 3,294 19-08-2017, 19:04
Ostatni post: Nalewa

Skocz do:

UA-88656808-1