Seriale
#21
Wiedziałem od samego początku :P

A nikt z Was nie oglądał Californication?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Hrislay napisał(a):A nikt z Was nie oglądał Californication?

Pewnie oglądasz online ;) Cóż, ja wolę oglądać za pośrednictwem telewizji :D ...Zdradzisz mi na jakim programie musiałabym szukać tego serialu?
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Kiedyś było na TVN, o dość późnych porach (po 12), ale wyemitowali tylko jeden sezon (z trzech).

Ale wiesz, jeśli lubisz oglądać filmy i seriale na telewizorze, to wystarczy podłączyć komputer do telewizora, puścić serial z internetu i oglądać z satysfakcją :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
No patrz, o tym nie pomyślałam! <joke> Żebyś sie dłużej z kobiet nie nabijał, to wiedz, ze rozważałam taką możliwość ;)
A tak mniej wiecej o czym ten serial? (wiem, mogłabym pognać do wujka Google'a, ale chcialabym wiedzieć od kogoś, kogo znam, dlaczego warto obejrzeć ;) )
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
wampia napisał(a):Żebyś sie dłużej z kobiet nie nabijał

Myślisz, że to możliwe? :P :P :P

Serial jest o facecie-pisarzu (David Duchovny), który ma dziecko, oraz bardzo kocha jedną kobietę. Problem w tym, że ciągle jakoś nie mogą być razem, a to za sprawą jego wybryków z (trzeba przyznać, pięknymi ;) ) kobietami, a to za sprawą bójek, kłótni z policją itp zdarzeń. Ciężko mi mówić bardziej szczegółowo, gdyż odnoszę się do 3 sezonów, a w każdym z nich sytuacja Hanka (tak ma na imię główny bohater) jest nieco inna, acz zawsze zdrowo kopnięta :D. Do mnie serial przemawia nie tyle samą fabułą (przyznasz, dość oklepaną), ile atmosferą, który mu towarzyszy. Gra aktorska Duchovnego też jest niczego sobie (wydaje mi się, że lepsza od archiwum x). Serial dość "kopnięty", ale ja lubię taki klimat, jaki prezentuje. Jest dużo śmiesznych sytuacji, dużo fajnych tekstów no i (powtórzę się) ten klimat :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
Hm...Jeśli "kopnięty", to też dla mnie ;) ;) ;) Jak znajdę trochę wiecej wolnego czasu, to pewnie sprawdzę :)

PS. Co do nabijania sie z kobiet, odpowiadam: Ha, ha, bardzo śmieszne...
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#27
wampia napisał(a):PS. Co do nabijania sie z kobiet, odpowiadam: Ha, ha, bardzo śmieszne...

Ale to wszystko z wielkiej miłości do Was (kobiet) i przy zachowaniu najwyższego szacunku. Taki mały sarkazm tudzież mała ironia od czasu do czasu :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#28
Hrislay napisał(a):Ale to wszystko z wielkiej miłości do Was (kobiet) i przy zachowaniu najwyższego szacunku. Taki mały sarkazm tudzież mała ironia od czasu do czasu :)

No jak tak to może być ;) Gdyby tak wszyscy mężczyźni mieli podobne podejście do nabijania się z kobiet...Ach... ;) ;) ;)
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#29
I proszę bardzo. Stąd Twoja sympatia do pana Duchovnego ;)
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#30
a kto usunął mój post o treści: " ;) " ???!!!
To był bardzo ważny post z punktu reakcji na słowa Wampi. No ludzie no, uśmiech Wam przeszkadza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1