Tenis
#11
Widzę że Cię nie przekonam ;). Oba sporty są podobne ale mają tyle same podobieństw co różnic i to oczywistych.
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Na pewno :) Nie mówię od że jestem jakimś światowym mistrzem, ale na pewno lepiej zagram niż ktoś kto nie miał nigdy doczynienia z rakietami ;) już jakieś tam swoje doświadczenie mam i "swój lvl" wbiłem :p
3549940 - gadu-gadu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
W to że odbijesz piłeczke i trafisz w kort nie wątpie. Powątpiewam jedynie w te trudniejsze elementy ale trudno mi się wypowiadać bo jestem laikiem w ping ponga a w ziemnego sobie radzę ;)
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
#Kiedy dwóch tenisistów kłóci się o to ,który sport jest lepszy. Pingiel czy ziemniak.  :P



  Osobiście wolę tenis ziemny choć w ping ponga także lubię pograć. Głównie dlatego ,bo lubię biegać po korcie a nie stać prawie cały czas w tym samym miejscu  :P . Poza tym w ziemnym można mocniej przypierdzielić w piłę i ogólnie wydaje mi się on bardziej różnorodny.

  Dodam ,że dla mnie ,pomimo iż granie jest fajne ,to już oglądanie jak ktoś inny gra to straszna nuda.
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Kiedy dostałam się na studia, dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak 'beer pong'. Troszkę przeraża mnie ta zabawa, toż to alkoholizacja młodzieży.
STOP promocji ideologii neuroróżnorodności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1