Ciężko nad ranem
#1
No bo ten.. nie zapamiętuje już snów tak jak wcześniej, mianowicie miałem bardzo szczegółowe sny, a mianowiciej to pamiętałem je w ogóle..
Teraz już nic, od wielu tygodni. Chodzę spać około 23 wstaje o 5:58(tak mam budzik xd). Trochę sporo MI zajmuje ogarnięcie się przed pracą i nie ma czasu trochę poleżeć i przypominać, bo zasnę od razu i nie wstanę już tak szybko.
Mowy nie ma o pójściu szybciej spać jak już to przeważnie zawsze po tej 23 idę, a wstać szybciej też raczej odpada, bo budzik mnie już potem nie jest w stanie wybudzić i mam lipę jak dzisiaj(bo wstałem o 7 i się do pracy spóźniłem) wcześniej się obudziłem o 4 w nocy i jak zasnąłem to wstałem o tej 7.
Zero snów, zero LD, nic nawet nie pamiętam urywków ze snów żeby je w paru zdaniach opisać.
No spójrzcie sobie na mój dziennik snów na forum jakie te sny były, a teraz nic a nic :/
Cytat:Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
To nic dziwnego, takie wstawanie nie sprzyja zapamiętywaniu snów. Też jak rano mam czas tylko na to, żeby umyć zęby i jechać to w głowie mam dzisiejsze sny, ale po kilku minutach już wszystko ucieka. Czasem coś w ciągu dnia się przypomni albo w ogóle.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ostatnio też  mam podobny problem tzn po przebudzeniu  nie pamiętam snów.Może  to wina zbyt wysokiej temperatury.
Jeśli po przebudzeniu mamy  chwile czasu  ale nie możemy  przypomnieć sobie  snu , proponuje  założyć  słuchawki na  uszy i posłuchać   muzyki z  pliku z   linku niżej. W czasie słuchania muzyki , zadać sobie  pytanie co mi się  śniło?.Linki nie moje. Gdy słucham tej muzyki po pewnym czasie przypominam sobie  dwie lub trzy sceny ze snu.Jak to działa tego nie wiem.Muzyki nie słuchać w czasie jazdy  na rowerze , motorze  lub  gdy prowadzimy samochód.

http://uploaded.net/file/eio0dmv0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1