Znajomość z przedszkola
#11
Jak chcesz możesz to interpretować jako to, że się w niej jako tako bujasz, pomimo lat, ale takie miłości przez sny są ulotne. Na dniach Ci minie. Nie ma jakiegoś głebszego znaczenia ten sen, po prostu bania Ci psikusa płata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
(02-08-2018, 21:34 )Nalewa napisał(a): Jak chcesz możesz to interpretować jako to, że się w niej jako tako bujasz, pomimo lat, ale takie miłości przez sny są ulotne.

Miłość do Boga to jedyna słuszna droga.
STOP promocji ideologii neuroróżnorodności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
(02-08-2018, 19:01 )Isabela napisał(a): Z tego co napisałeś jednoznacznie wynika, że już w przedszkolu postrzegałeś ją jako bardzo ładną.
Za najładniejsze dziewczyny postrzegamy te w naszym wieku, więc skoro był w przedszkolu to akurat nie dziwne że podobała mu się mała dziewczynka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Wy tak, ale niektórzy wolą dużo młodsze.
STOP promocji ideologii neuroróżnorodności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Wiedziliście, że 8 latek kochający 3latkę to też pedofilia ? :P

W każdym razie nie wiem czym jesteś taki zdruzgotany po tym śnie ?? Mam wrażenie, że z mojej interpretacji też wyciągnąłeś jakąś niewiadomą straszną prawdę... ujmę to inaczej - sen oznaczał, że chciałbyś poznać jakąś dziewczynę. Jakąkolwiek, a nie tą konkretną...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Ten sen był jak jakaś torpeda, serio. Zmusił do wielu refleksji i rozmyśleń. Był on tak mocny, że przez dłuższy czas miałem wrażenie, że to stało sie naprawdę. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1