Rosyjska Szkoła Świadomegno Śnienia
#41
Dzięki snom mozesz więcej niz Ci sie tylko wydaje. Możesz pojac spać i obudzisz sie kilka dni wcześniej wraz ze wspomnieniami z "przyszłości", nie potrzebujesz już nic więcej. Proces ten nazywamy timeshift. Prowadzi to do wygenerowania nowej linii czasowej. Jednak gdy przeniesiesz się do nowej, umierasz w starej. To jest mój ostatni post towarzysze, pora się cofnąć w czasie.

Plotki głoszą, że to samo dzieje się podczas śmierci, że to wrota do przeszłości. Jeżeli pierwsze się nie powiedzie, wypróbuję drugie. Elo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
(22-09-2018, 09:26 )Nalewa napisał(a): Dzięki snom mozesz więcej niz Ci sie tylko wydaje. Możesz pojac spać i obudzisz sie kilka dni wcześniej wraz ze wspomnieniami z "przyszłości", nie potrzebujesz już nic więcej. Proces ten nazywamy timeshift. Prowadzi to do wygenerowania nowej linii czasowej. Jednak gdy przeniesiesz się do nowej, umierasz w starej. To jest mój ostatni post towarzysze, pora się cofnąć w czasie.

Plotki głoszą, że to samo dzieje się podczas śmierci, że to wrota do przeszłości. Jeżeli pierwsze się nie powiedzie, wypróbuję drugie. Elo

Mocne :))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
(14-07-2018, 14:53 )Nalewa napisał(a): Hakerzy Śnienia również opisywali, że sny dzieją się na osobnej płaszczyźnie, równoległej do naszego świata fizycznego. Wewnątrz tej płaszczyzny znajduje się nieskończona ilość baniek - wewnętrznych mikro światów powstałych dzięki snom ludzi zebranych na całym świecie. Każda z baniek stanowi alternatywny świat senny, z własnymi prawami, mieszkańcami, historią. Osoba śniąca podczas procesu zasypiania wchodzi do takiej bańki i staje się jej częścią. Nie może się przemieszczać pomiędzy bańkami, wyjście z niej stanowi pobudkę w świecie fizycznym.

Oczywiście bańki nie biorą się same z siebie i nie istniały od początku. Każda osoba śniąca wytwarza je ciągle, może do nich wracać, może nawiedzać bańki osób sobie znajomych, bądź ludzi których kompletnie nie zna. Może je niszczyć, tworzyć i modyfikować wedle swoich upodobań, łączyć, dzielić. W zależności od tego, jakie ma zdolności oraz jakie właściwości posiada dana bańka. Budulcem dla baniek są, podobnie jak dla świata astralnego, doświadczenia i fantazje osób śniących. Jedyna różnica jest taka, że baniek jest nieskończoność, a astral jest jeden.

W bańkach światło się rozgałęzia.







Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#44
Cytat:09/22/2018 - Dzień ■■■■ ■■■■■■■■■■■■

Wszystko co do tej pory opracowałem podczas studiowania przeróżnych teorii ze wschodu zaczęło przynosić rezultaty. Po wielu nieudanych próbach w końcu udało się osiągnąć czysty stan ■■■■. Jest to pierwszy krok, jaki potrzebny jest aby osiągnąć timeshiftu pierwszego stopnia, który dzisiaj spróbuję osiągnąć. Stopni na razie odkryłem ■■■■■■. Poniżej opiszę pierwsze z nich - w razie jakby faktycznie moje przypuszczenia co do opuszczenia danej linii czasowej powodowały ■■■■■■.

Stan ■■■■, którzy niektórzy mogą utożsamiać z [ ], chociaż nie sądzę, żeby to był jeszcze ten stan, jest stanem który pozwala świadomości przejść z wymiaru rzeczywistego do urojonego, który wpływa na rzeczywistość. Ci, co studiowali ■■■■■■ i inne ścisłe gówna mają pojęcie, że liczby urojone niby nie istnieją, a jednak gdzieś tam są i wpływają na naszą rzeczywistość. Takimi liczbami urojonymi dla rzeczywistości są sny, które wykraczają poza czasoprzestrzeń, ale jednak z niej wiele czerpią.

W normalnych warunkach ■■■■ dzieje się nieświadomie, ponieważ ciężko jest naszej świadomości doświadczać ■■■■■■■. Co więcej, nawet ten stan nie jest w stanie być zarejestrowany przez pamięć, bo nie się zapamiętać ■■■■■■■. Jednakże jakoś to się dzieje i dzięki temu następuje przejście z czasoprzestrzeni do przestrzeni urojonej.


Cytat:
rys. 1 czasoprzestrzeń, z dołu na górę upływ czasu, z lewej do prawej różne ułożenie rzeczywistości, tak zwane linie czasowe



Podstawą do timeshiftu jest wykorzystanie ■■■■ do podróży świadomości, która by zamiast w przestrzeń urojoną przechodziła do wcześniejszego momentu w życiu. Ale jak?

Na to pytanie odpowiadają sny. Skoro przechodzimy do nich poprzez stan ■■■■, to jak wracamy do rzeczywistości wraz ze wspomnieniami ze snu? Można powiedzieć, że dzięki ■■■■■■■■ ■■■■, którą tak sobie wychwalają ■■■■■■■■. Przez tą ■■■, możemy powiedzieć, że ■■■■ nie jest [ ], ponieważ jest w niej ■■■, dlatego wcześniej napisałem, że nie sądzę, by ■■■■ było [ ].

Idea jest prosta. Zamiast połączyć urojony sen ze śniącym ■■■■■■, należy połączyć ze sobą dwa czrzeczywiste punkty poprzez ■■■■. Timeshift polega więc na wykorzystaniu mechanizmu ■■■■ i ■■■■ do połączenia ■■ i teraz z tam i ■■■■■■.


Cytat:
rys. 2 timeshift na mapie urojo-czasoprzestrzeni. Czerwona linia to normalne życie, zielona timeshift wraz z nową linią czasową, niebieska timeshift numer 2, fioletowa powrót do zielonego timeshiftu i wybór innych wydarzeń.


Timeshift pierwszego stopnia polega na wykorzystaniu mechanizmu ■■■■ i ■■■■ w trakcie zasypiania. Tak jest na początku najbardziej naturalnie, a przynajmniej dla mnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zasnąć dziś i obudzić się np. wczoraj, znając numery ■■■■■ co były/będą dzisiaj wieczorem wylosowane, dzięki czemu możemy iść do ■■■■■■ i je kupić.

Jeżeli śniący opanuje ten stopień porpzez kilkukrotny timeshift, wtedy przyzwyczai się do niego i będzie dla niego tak naturalny, że nie będzie potrzebował snu aby wejść w ■■■■. W trakcie dnia będzie mógł pomyśleć, że chce się obudzić rano i się obudzi, wiedząc co się wydarzy w przyszłosci.

Trzeci stopień, to wywoływanie ■■■■ w przeszłości na rządanie, w trakcie procesu przejścia z ■■■■■ do kiedyś bez konieczności powrotu do snu.

Innych nie ma co opisywać, bo wątpię, że uda się ■■■■■ osiągnąć pierwsze stopnie. Zresztą tej informacji nie powinienem przekazywać osobom postronnym, jednakże skoro mam opuścić tę linię czasową, nic mi to nie robi. Jeżeli ktoś to czyta, to znaczy, że ■■■ ■■■■.

W sumie nie chcę więcej opisywać, myślę, że to wystarczy. Jeżeli komuś się to przyda do jego badań, proszę bardzo.

Pozdrawiam i adios.
■■■■■ Nalewa ■■■■■■■■■■■

Notatka znaleziona w pokoju Nalewy dzień po dacie widniejącej w notatce, czyli dacie jego śmierci. Kwadraty oznaczają słowa, które zostały splamione zmazą nocną, powstałą na wskutek zbyt dużego skoku dopaminowego, prawdopodobnie przez stan ■■■■.

Proszę też administrację o usunięcie powyższego postu Neurocosmica bo kurwa zaśmieca temat spamem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  poradnik śnienia cosmic. 6 2,207 27-04-2021, 21:51
Ostatni post: cosmic.
  prezenty ze śnienia Neurocosmic 2 841 09-01-2021, 16:36
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1