Koszmar niczym piekło
#1
Dziś śnił mi się dość naprawdę niemiły koszmar, o którym trochę rozmyślałem w ciągu dnia

Śniło mi się, że byłem w jakimś domu. Oprócz mnie w tym domu było kilka osób. Tacy w miarę poczciwi ludzie (ciężko mi ich opisać, ale kogoś widziałem). Niestety, była jeszcze jedna osoba, której wszyscy podlegaliśmy. Nie słyszałem tego wprost, ale wiedziałem po prostu wiedziałem, że ta osoba może z nami zrobić co zechce. Może nas torturować przez wieczność, grozi nam jeśli nie spełnimy jej zachcianek, a nic jej nie możemy zrobić, po prostu wiedziałem, że nie możemy, ani zabić, ani uciec. W dodatku cały czas nas obrażała i chyba się znęcała nad nami (nie byłem świadkiem, ale czułem to, tak jakbym wiedział, że cały czas to robiła). W końcu jeden z nas, taki starszy pan (50-60 lat łysy) nie wytrzymał i bardzo głośno w domu kląć na tą osobę, która była dla na nas oprawcą. Oprawca zaczął wygadywać jakieś straszne rzeczy, chyba o torturach, męczarniach, zaczął go obrażać i mówił coś o tym co mu zrobi. To było nie do zniesienia. Żal mi się zrobiło tamtego pana, bo wiedziałem co go czeka. Cały czas będąc w tym domu byłem pozbawiony nadziei. Czułem, że tak będzie przez wieczność. Nie mogłem znieść, że byłem ubezwłasnowolniony, uwięziony, że nie mogę odejść niczego zmienić, że byłem w 100% zależny od innej osoby i czekają mnie wieczne męki, upokorzenia, tortury, obelgi. Jeśli tak ma wyglądać piekło, to wolałbym, żeby po śmierci nic nie było, ani piekła, ani nieba. Na szczęście się obudziłem, bo miałem na rano i sen się skończył. Chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłem w swoim życiu czegoś tak złego i przykrego, jak w tym śnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ciekawe. Chyba głównym stałym motywem tego snu jest uczucie towarzyszące pozbawieniu wolności. Przez cały sen przewijają się różne tego konsekwencje. Na pierwszym planie obstawiam, że w ostatnich dniach przeżyłeś coś, co spowodowało u ciebie refleksje i obawy przed ubezwłasnowolnieniem. Być może jakaś domowa czy szkolna niesprawiedliwość ze strony przełożonego, której nie mogłeś przeciwdziałać ? Być może byłeś świadkiem nadużyć opiekuna wobec niepełnosprawnego ? Czy kojarzysz tego typu uczucia z jawy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
jakis czas temu przezylem koszmar na jawie :-)
ale mniejsza o to.
Moj sen o apokalipsie wiazal sie ze spadajacymi obiektami z nieba hyhyhy
A ten na jawie był z rakietami startującymi. Pojazdy ziemia-powietrze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niezapomniany koszmar. Awesomeadream 2 1,446 23-02-2018, 18:09
Ostatni post: Awesomeadream
  Koszmar z prośbą o interpretacje David96 4 2,861 01-12-2016, 22:17
Ostatni post: incestus
  Baardzo dziwny koszmar, sporo symboli - prośba o interpretację Fen 3 2,554 21-09-2016, 19:42
Ostatni post: Fen

Skocz do:

UA-88656808-1